Sports
Hokejs

Lipmans nevar rimties un izsaka personiskus apvainojumus Matulim6

foto: LETA

Latvijas Hokeja federācijas (LHF) prezidentam Kirovam Lipmanam pēdējā nedēļa iekrāsojusies pagalam pelēka – komplimentus par situāciju, kad pirms paša olimpisko spēļu kvalifikācijas turnīra sākuma atlūgumu iesniedz galvenais treneris (Leonīds Beresņevs) un steidzamības kārtā jāsameklē jauns (Haralds Vasiļjevs), viņam laikam nav teicis neviens. Bet kritikas bijis ļoti daudz, un vistiešāk prezidenta melus atmaskojis žurnālists Jānis Matulis.

Kad Lipmans sāka runāt, ka Beresņeva aiziešana ir pasūtījums un tā sakarā pieminēja arī Matuļa uzvārdu, miermīlīgais kolēģis aizsvilās un izteicās, ka ir gatavs mest viņam ar krēslu.

Vakar pēc Latvijas izlases spēles pret Austriju Lipmans “Arēna Rīga” preses centrā, kurā bija vairāk kā 20 cilvēku, pienāca pie Matuļa un izteica personiskus aizvainojumus. “Tev ir divu, maksimums trīs klašu izglītība,” vairākkārt teica Lipmans. Žurnālists, kuram ir augstākā izglītība un cieņa kā sportistu, tā kolēģu vidū, uz aizvainojumiem centās nereaģēt, diskusijā iesaistījās kāds cits žurnālists un situāciju centās nomierināt LHF valdes loceklis Andris Deniņš.

Lipmans kārtējo reizi pāršāvis pār strīpu – tāda rīcība jau atgādina nesekmīgu vidusskolnieku, kurš savu žulti par neveiksmēm izgāž uz pamatskolniekiem. Jāpiebilst, ka Kirovs ir vienīgais no sporta spēļu federāciju prezidentiem, kas pēc izlases mačiem regulāri apmeklē preses konferences, un tas vēl vairāk liek viņu uztvert ar vieglu piesitienu.

Saistītie raksti
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.