“Ar šādu balsi es nevarētu būt dziedātājs,” Banki atzīst, ka trenera darbs nekādi nenāk par labu viņa balsij 9

Latvijas basketbola valstsvienības galvenais treneris Luka Banki intervijā TV24 atzīst, ka trenera darbs nekādi nenāk par labu viņa balsij. „Ar šādu balsi es nevarētu būt dziedātājs,” smej Banki.

Reklāma
Reklāma
Krievijai negaidīts sitiens zem jostasvietas – laikapstākļi var satracināt tautu 85
Veselam
Kā saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes
Kokteilis
FOTO. Dziedātāja Aminata Savadogo iestūrējusi laulības ostā
Lasīt citas ziņas

Metodes vai noslēpuma, kā rūpēties par savu darba instrumentu – balsi Lukam Banki neesot. „Nē, tāda nav. Tas pat ir bīstami. Un man tas nepatīk… Es saprotu, ka izklaide spēļu laikā ir svarīga, bet visa tā mūzika un troksnis padara mūsu darbu sarežģītu. Tur ir tik skaļi, bet mums ar spēlētājiem ir jākomunicē. Un tādā stresainā situācijā tas nepalīdz.

Latvijas basketbola izlases sagaidīšana
CITI ŠOBRĪD LASA

Spēļu laikā mēs cenšamies komunicēt bez vārdiem, ar zināmiem signāliem, bet negribam arī, lai šos signālus nolasa pretinieks. Tāpēc mēs tomēr sarunājamies, bet tas ir liels stress balsij. Teiksim tā, ar šādu balsi es nevaru būt dziedātājs,” smej treneris, piebilzdams, ka tādējādi viņam izpaliek vēl viena iespējamā nodarbošanās. „Mēs jau izslēdzam divas nodarbošanās – dziedātāju un lauksaimnieku. Tā arī nonākam pie tā, kāpēc esmu treneris. Tas ir palicis pēdējais iespējamais.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.