Latvijas basketbola izlases sagaidīšana

VIDEO. “Mēs esam lieli, mēs esam stipri, un mēs esam vareni!” Brāļi Bertāni nespēj valdīt asaras 69

Pirmdienas vakarā vairāki tūkstoši cilvēku Rīgā sagaidīja Latvijas basketbola valstsvienība, kura debijā pasaules meistarsacīkstēs spēja izcīnīt augsto piekto vietu. Dairis Bertāns, Latvijas valstvienības kapteinis, emocionālā uzrunā fanu pūļa priekšā nespēja valdīt pār emocijām.

Reklāma
Reklāma
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 90
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību 2
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

“Es tiešām nezinu, kā lai tagad parunā,” viņš saka.

“Tas, ka mums tomēr neizdevās aizsniegties līdz tai medaļai ir vēl joprojām nedaudz sāpīgi, tāpēc mēs šodien esam šeit nevis, lai svinētu, bet, lai pateiktu jums visiem paldies.”
CITI ŠOBRĪD LASA

“Es redzu, ka visi kopā mēs esam lieli, mēs esam stipri, un mēs esam vareni,” saka D.Bertāns fanu aplausu pavadībā.

Sociālajos tīklos klejo video, kurā piefiksēts arī Dāvja Bertāna emociju uzplūdums Latvijas himnas laikā.

Kā ziņoja aģentūra LETA, lidostā “Rīga” komandu sagaidīja ģimenes locekļi, pēc kā izlase īpašā divstāvu autobusā devās uz Rīgas centru, laukumu pie Brīvības pieminekļa, kur tiek organizēts svinīgs sagaidīšanas pasākums.

Pa ceļam no lidostas līdz Brīvības piemineklim sportistus sveica vairāki tūkstoši cilvēku, kas īpašā krāsojuma autobusu sagaidīja ceļa malās. Sagaidītājiem bija līdzi Latvijas karogi un cita atribūtika. Cilvēki sita plaukstas, māja ar rokām un aplaudēja, sagaidot garāmbraucošo autobusu ar izlases dalībniekiem.

Laukumā pie Brīvības pieminekļa autobuss iebrauca no Aspazijas bulvāra, vietām sastopoties ar grūtībām tikt cauri sagaidītāju pūlim, kas skandēja apsveikuma saukļus par godu sportistiem.

Laukumā pulcējušies vairāki tūkstoši cilvēku, daudzi no viņiem tērpušies izlases kreklos vai līdzīgās drēbēs. Spēlētāji uz skatuvi, kas izvietota pie Brīvības pieminekļa, devušies pa koridoru caur pūli.

Sportistus sagaida arī vairākas valsts amatpersonas, tostarp Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs, Rīgas mērs Vilnis Ķirsis un izglītības un zinātnes ministre Anda Čakša (JV).

Reklāma
Reklāma

Svinīgais pasākums pie Brīvības pieminekļa sākās ar kopīgu Latvijas Valsts himnas dziedāšanu.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.