Aleksis Daume
Aleksis Daume
Foto: Karīna Miezāja

Mācītājs Aleksis Daume atvainojas par neētiskajiem izteikumiem: “Nebiju domājis kādu aizskart!” 0

Jau ziņots, ka drīz pēc tam, kad mācītājs un līdzšinējais raidījuma “Saknes debesīs” vadītājs Aleksis Daume viesojās interneta formāta raidījumā “Tuvāk sev ar Annu Rozīti” un sarunas laikā viņš sacīja, ka, runājot par vides aktīvisti Grētu Tūnbergu, viņš par šo meiteni domājot sliktas domas un izteicās, ka par viņas pausto viedokli viņu vajadzētu “nospārdīt”, sociālajās vietnēs cilvēki bija sašutuši par Daumes izteikumiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasakiet, ko pamanījāt pirmo, un uzziniet, kādu pirmo iespaidu par sevi radāt
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Viņi piepildīs savus draudus: Hodžess nosauc iespējamo termiņu, kad Putins varētu uzbrukt Baltijas valstīm
Lasīt citas ziņas

Drīz pēc tam, kad šo informāciju publicēja arī vairāki mediji, klajā ar oficiālu paziņojumu nāca arī Latvijas Televīzija un raidījuma “Saknes debesīs” producenti, kas paziņoja, ka pēc mācītāja neētiskajiem izteikumiem publiskajā telpā, viņš ir atstādināts no raidījuma vadītāja amata.

Savukārt raidījuma “Tuvāk sev ar Annu Rozīti” autore Anna Rozīte, kas pirms tam bija savā Instagram kontā publicējusi komentārus, kuros atbalstīja Daumi, pēc notikušā medijos un sociālajās vietnēs, savu viedokli izdzēsa un tie vairs tur nav atrodami.

CITI ŠOBRĪD LASA

Drīz pēc Latvijas Televīzijas un producentu oficiālā paziņojuma ar atvainošanos sociālajos tīklos viedokli pauda arī pats “vaininieks” Aleksis Daume. Viņš rakstīja: “Atvainojos Latvijas sabiedrībai un ļoti nožēloju notikušo. Es nebiju domājis kurināt naidu vai kādu aizskart. Šis negadījums raisa dziļas pārdomas manī un apņemšanos uzlabot valodas un domas kultūru. Paldies visiem, kuri reaģēja un palīdzēja man. Aleksis”

Alekša Daumes publicētais viedoklis sociālajā vietnē “Facebook.com”:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.