“Man vīrietis nav bijis jau 3 gadus! Ejam pie manis!” Valdis randiņā piedzīvojis patiešām mulsinošu situāciju 81
Linda Tunte

Foto – Fotolia/Dirima

“Facebook” pamanījām lietotāja Valda Huberta dēla stāstu par kādu interesantu situāciju, ko viņš savulaik piedzīvojis randiņā. Ar Valda atļauju dalāmies ar šo stāstu arī ar jums, jo tas nedaudz maina tradicionālos priekšstatus par sieviešu un vīriešu vēlmēm randiņos…

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
Lasīt citas ziņas

“Viens no neaizmirstamākajiem randiņiem man bija kādā pilsētā. Tur daiļava atnāca nospeķotā halātā (varbūt tā bija kleita?), stumjot savu trīsgadīgo puiku bērnu ratiņos. Tas tāpēc, ka pat fiziski tik pārbarots bērns paiet nespētu.

Pa tālruni sazinoties, viņa izklausījās pieklājīga, ar labām manierēm un iekšējo pievilcību, bet dzīvē nācās dzirdēt arī lamuvārdus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Manus atvestos ziedus viņa nevērīgi iesvieda bērnu ratiņu apakšējā plauktā, atrāva vaļā konfekšu kārbu un kāri turpat uz vietas dažas notiesāja, atmetot arī savam nestaigājošajam un nerunājošajam bērniņam.

Es jau uzreiz sapratu, ka vajadzētu pieklājīgi aiztīties, vēl padzerot kafiju āra terasē, bet pat to nepaspēju piedāvāt… Viņa paskatījās man acīs ar alkatīgu skatienu un teica: “Mana bļ** mutere nav mājās. Ejam pie manis!”

Es neveikli mēģināju atrunāties, bet viņa turpināja: “Man vīrietis nav bijis 3 gadus!” Tajā bija tāds kā izmisums, kā pārmetums man, ka man acumirklī iztēlē uzzibsnīja skaļas ainas no viņas guļamistabas ar mani upura lomā un blakusistabā iesprostotā bērna raudas.

Pasaulē mēdz notikt brīnumi. Tieši toreiz tā arī atgādījās. Tieši tajā brīdī man zvanīja brālis, lai vienkārši papļāpātu un apvaicātos, kā man iet. Es pagāju malā, uztaisīju nopietnu sejas izteiksmi un pēc brīža savai potenciālajai izvarotājai paziņoju, ka man ar steigu jābrauc prom, lieta ir ļoti neatliekama.

Tas ir viens no spilgtākajiem notikumiem manā randiņu vēsturē,” atklāts ir Valdis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.