Džo Baidens ar sievu Džilu

FOTO. “Manas veiksmīgās, 47 gadus ilgās laulības atslēga ir labs sekss!” 81 gadu vecais Džo Baidens pastāsta pikantas lietas 83

81 gadu vecais ASV prezidents Džo Baidens atzinis, ka viņa veiksmīgās laulības atslēga ir “labs sekss”. Sīkāka informācija par Baidenu laulību ir atklāta Ketijas Rodžersas grāmatā “American Woman”. Tajā aplūkota pirmo lēdiju mūsdienu loma, jo nu divas – Džila Baidena un Melānija Trampa – gaida, vai viņu vīri iegūs otro termiņu ASV prezidenta amatā pēc vēlēšanām.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115
Kokteilis
Izplatītas frāzes, ko vedeklām labāk neteikt vīramātēm 1
Lasīt citas ziņas

Pat pēc 47 laulības gadiem prezidentu Džo un Džilas Baidenu mīlas stāsts nebūt nav miris, raksta britu tabloīds DailyMail.

No skūpstiem pirms iekāpšanas lidmašīnā līdz randiņu vakariem un tam, ka viņš iepazīstina sevi kā “Džilas vīru”, Baltā nama stresa līmenis neliecina par abu attiecību saspīlējumu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Taču privāti prezidents ir atklājis dažus ļoti pikantus noslēpumus par to, kāpēc viņu saikne ir tik stipra un par ko viņa sieva mēdz īgņoties. Piemēram, viņš sanikno regulāri savu sievu, jokojot, ka viņu 47 gadus ilgās laulības atslēga ir “labs sekss”.

Baidens vienmēr ir uzsvēris savu mīlestību un uzticību sievai, sakot, ka tā viņam ir svarīgāka par visu. “Es labāk gribētu būt mājās un mīlēties ar savu sievu, kamēr mani bērni guļ,” viņš sacīja 2006. gadā, kad viņam jautāja par kandidēšanu uz Demokrātu partijas nomināciju nākamajās prezidenta vēlēšanās.”

Viņa pārstāvis toreiz sacīja, ka Baidena komentārs ilustrē, ka Baltā nama piedāvājums “viņam nav egoistisks meklējums” un ka viņš, “atklāti sakot, ir pilnībā iemīlējies savā sievā”.

Baideni ir atklāti mīlošs pāris, kas izrāda savu mīlestību viens pret otru ar publiskiem un romantiskiem žestiem.

Piemēram, prezidents pērn augustā aizveda sievu uz randiņu Rehobotbīčā, kur pāris ieturēja jūras velšu maltīti Metta zivju restorānā un pēc tam devās uz vietējo teātri, lai noskatītos “Openheimeru”, filmu par cilvēku, kurš izstrādāja atombumbu.

Savu randiņu vakaru viņi noslēdza ar romantisku pastaigu pludmalē, lai redzētu Supermēnesi, kas ir tad, kad pilnmēness notiek netālu no Mēness tuvākā punkta Zemei tās ikmēneša orbītā. Prezidents bija apskāvis pirmo lēdiju.

Tāpat Baidens 2021. gada aprīlī tika fiksēta apstājamies, lai noplūktu savai sievai pieneni no zālāja. Pāris ir apmainījušies skūpstiem Ovālajā kabinetā un ārā, gatavojoties šķirties pirms darba braucieniem.

Viņa arī bieži ir redzēta uz Trūmena balkona, gaidot, kad Baidens atgriezīsies no komandējumiem, un vēro, kā viņš iet no helikoptera uz Balto namu. “Viena lieta manā dzīvē ir palikusi nemainīga: mēs ar Džo vienmēr esam bijuši viens otram,” Džila Baidena rakstīja savos memuāros “Kur gaisma ienāk”.

Reklāma
Reklāma

Viņa arī atklāj, kā viņam piecas reizes nācies viņu bildināt, lai Džila piekristu, jo viņa gribējusi būt pārliecināta, ka Bo un Hanters, Baidena dēli, vairs nepiedzīvos zaudējumu, jo viņi bija zaudējuši savu mammu, un es nevarēju likt viņiem zaudēt citu māti, Džila teica.

Baidens apprecējās 1977. gadā – pat aizveda zēnus medusmēnesī – un 1981. gadā viņi kopā sagaidīja meitu Ešliju.

Viņa arī atklāj, kā Džila Baidena kļuva par sava vīra galveno padomnieci pēc viņu dēla Bo nāves 2015. gadā, “uzņemot lielāku lomu sava vīra politisko lēmumu pieņemšanā, nekā viņai bija iepriekš”.

No viņas puses,

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.