Mārcis Judzis: “Visai šai kampaņai ir viens mērķis – ietekmēt gan tiesas, gan sabiedrības viedokli” 103

Ziņa papildināta plkst. 13:45.

Kaut gan uzskatu, ka ģimenes problēmu risināšana masu informācijas līdzekļos ir nepieņemama, īpaši ņemot vērā to, ka tas tiešā veidā skar mūsu nepilngadīgos bērnus, pēc Rūtas Judzes izvērstās kampaņas es vienkārši esmu spiests norādīt, ka viņas sniegtā informācija ir absolūti nepatiesa.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
7 dārzeņi, kas palīdz atbrīvoties no taukiem vidukļa zonā, ja tos patērē katru dienu
Lasīt citas ziņas

Visai šai kampaņai ir viens mērķis – ietekmēt gan tiesas, gan arī sabiedrības viedokli, lai panāktu sev vēlamu rezultātu, jo līdz šim visi tiesas lēmumi ir bijuši man labvēlīgi, ko Rūta nevar pārdzīvot.

Es nekad neesmu bijis vardarbīgs ne pret Rūtu, ne arī pret bērniem. Ir skumīgi, ka labais mērķis “sargāt sievietes no vardarbības”, tiek izmantots šādā veidā absolūti citu mērķu sasniegšanai.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tiesvedības procesā tiesa ir atzinusi, ka nav konstatējama nekāda vardarbība no manas puses un ka Rūta pieteikumu par pagaidu aizsardzību pret vardarbību izmantojusi kā līdzekli personisko attiecību risināšanai. Tāpat tiesa atzinusi, ka viņa negodprātīgi izmantojusi savas tiesības, lūdzot piemērot pagaidu aizsardzības līdzekļus meitai, kura faktiski tajā laikā dzīvoja kopā ar mani. Kad ar saviem meliem Rūtai neizdevās pārliecināt tiesu, tie tiek publicēti sociālajos tīklos.

Jā, šādi tie sasniedz savu mērķi, jo šobrīd visi mani uzskata par varmāku, kaut gan publicētā informācija ir nepatiesa.

Es, protams, vērsīšos tiesībsargājošās institūcijās, lai vainīgās personas tiktu sauktas pie atbildības, bet gribu paust nožēlu par to, ka māte var šādi izturēties pret saviem bērniem.

Visas Rūtas darbības arī iepriekš tika veiktas tikai ar vienu mērķi – neļaut man tikties ar saviem bērniem, kurus es mīlu. Divas reizes man tika noteikti ierobežojumi tikties ar bērniem, un abas reizes tie tika atcelti, jo bija nepamatoti. Tieši šāda rīcība ir vērtējama tikai un vienīgi kā vardarbība pret bērniem.

Es negribētu, ka likums, kas ir pieņemts, lai pasargātu patiesi vardarbībā cietušās sievietes, tiek izmantoti pretēji mērķim – kā līdzeklis, lai atņemtu vīrietim iespējas tikties ar saviem bērniem.

Es nekad neesmu vēlējies un nevēlos iesaistīties šajā ažiotāža, jo uzskatu, ka kaitējums, kas var tikt nodarīts mums ir nesalīdzināms ar to, ko šādas publikācijas nodara mūsu bērniem. Ir ļoti sāpīgi saprast, ka mātei tas ir pilnīgi vienalga, jo galvenais ir mani nomelnot.

Valsts policijā reģistrēti vairāki iesniegumi no mūziķa Mārča Judža un viņa sievas, kā arī vairāki izsaukumi uz personu dzīvesvietu, ziņo aģentūra LETA.

Reklāma
Reklāma

Pierīgas Ziemeļu iecirknī reģistrēti vairāki iesniegumi no abām pusēm, kā arī reģistrēti vairāki izsaukumi uz personu dzīvesvietu. Visi iesniegumi izskatīti un lēmumi pieņemti likumā noteiktajā kārtībā, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Pieņemtajos lēmumos personām norādītas pārsūdzības tiesības gadījumā, ja lēmums, viņuprāt, pieņemts neatbilstošs vai pretlikumīgs.

Vienlaikus Valsts policija nevar izpaust informāciju par lēmumiem, kas pieņemti attiecībā pret konkrētām personām, kā arī par sāktiem kriminālprocesiem.

Latviešu rokgrupa "Dzelzs vilks" aizvada sirsnīgu koncertu Siguldā
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.