Māris Gulbis: “Jo tālāk no Rīgas, jo vīrietis tur ir maz lietojams…” 128

“Varbūt es pateikšu muļķības, bet  – jo tālāk no Rīgas, jo vīrietis tur ir maz lietojams,” tādu viedokli TV24 raidījumā “Preses klubs” pauda uzņēmējs un bijušais iekšlietu ministrs Māris Gulbis, diskutējot par darbaspēka pieejamību Latvijā un alkoholisma problēmu vīriešu vidū.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Neredzamās slepkavas: četri ikdienas ieradumi, kas nemanāmi bojā asinsvadus un palielina trombu attīstības risku
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem trīs datumiem, tev uzlikts īpašs “zīmogs” no pagātnes
TV24
“Neviens nevarēja saprast, kas tas par ieroci!” Slaidiņš atklāj interesantu incidentu “Zapad 2025” laikā
Lasīt citas ziņas

Gulbis kā piemēru minēja savu biznesu – atpūtas kompleksu Pļaviņās. “Vīrieši diemžēl tur gandrīz visi ir alkoholiķi! Man tas viss bizness faktiski turas uz sievietēm. Alkoholisms – tā ir vienkārši fantastiska problēma,” pārliecināts ir bijušais iekšlietu ministrs. “Bet principā… Jo tālāk no Rīgas, jo alkoholisms ir vīrieti nobeidzis,” piebilda Gulbis TV24 raidījumā.

Uzņēmējs Gulbis diskusijā pieminēja arī jauniešu bezdarbu Spānijā, kas tur esot 20% apmērā. “Bet, ja tev vajag arī kādu kvalificētu elektriķi, santehniķi, flīzētāju – Spānijā nav! Rīgā tu mazāk vai vairāk visu atradīsi, bet ārpus – pēc 100 kilometriem – tā jau ir problēma. Vīrietis – tas ir deficīts,” rezumēja Gulbis.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.