Kokteilis
Apbrīno

Mārklas tēvs uzskata, ka Megana viņam ir parādā: “Būtu tikai normāli naudu saņemt atpakaļ!”0


Megana ar savu tēti, Tomasu Mārklu.
Megana ar savu tēti, Tomasu Mārklu.
Foto: ekrānuzņēmums no “Instagram”

Meganas Mārklas tēvs, Tomass Mārkls spītīgi dara visu, lai attālinātos vēl vairāk no savas meitas. Vēl pirms viņa apprecējās ar princi Hariju, viņai sabojājās attiecības ar tēvu. Tomēr Tomass cerēja atgūt meitu, lai gan turpināja publiski izteikties par viņu abu domstarpībām un attiecībām.

Šajās dienās pirmizrādi piedzīvos Channel 5 dokumentālā filma “Tomass Mārkls: mans stāsts”. Tajā bijušās hercogienes tēvs daudz kritizēs kā savu meitu, tā viņas vīru. Kā uzskata Tomass, Megana un Harijs uz Kanādu pārcēlās ne tāpēc, lai aizbēgtu no medijiem, bet tāpēc, ka patiesībā viņiem ekonomiski tas ir “izdevīgs darījums”. “Katra jauna sieviete vēlas kļūt par princesi, un Meganai tas izdevās, tač viņa dara to visu naudas dēļ,” – paziņojis Tomass.

Mārkls tāpat pieminējis faktu, ka Megana esot solījusi viņam, ka rūpēsies par savu tēvu, kad viņš būs cienījamā vecumā. Tagad pensionārs to ir atgādinājis. “Man ir jau 75 gadi. Laiks tā kā atcerēties savus dotos solījumus…,” – viņš uzskata. Tomass tāpat teicis, ka viņš bija tas, kurš apmaksāja Meganas mācības un maksāja īri par viņas dzīvokli laikā, kad viņa tikko uzsāka aktrises karjeru, tāpēc uzskata, ka būtu tikai normāli naudu saņemt atpakaļ.

Vīrietis izteicies arī par savu znotu. Viņš uzskata, ka princim nevajadzētu tik ļoti asi reaģēt uz to, ko raksta bulvārprese. “Viņš uzvedas kā emocionāls 12 gadīgs zēns,” – teicis Tomass, akcentējot, ka viņš ar princi Hariju dzīvē tā arī ne reizi nav ticies, viņi ir tikai sarunājušies pa telefonu.

Saistītie raksti

Neraugoties uz saspringtajām attiecībām ar meitu, vīrietis atzinies, ka ārkārtīgi skumst pēc Meganas un ļoti vēlas viņu satikt. Pēdējo reizi viņi esot runājuši, kad viņš piedzīvoja infarktu īsi pirms viņas kāzām ar princi Hariju. Steidzamās sirds operācijas dēļ viņš nevarēja piedalīties kāzu svinīgajā ceremonijā un atklāti pateica, ka savā ziņā pat bija greizsirdīgs uz princi Hariju, cik todien skaista bija viņa meita. “Es skatījos uz savu skaisto meitu un sapņoju būt šajā dienā kopā ar viņu, blakus viņai. Esmu pateicīgs princim Čārlzam par to, ka viņš veda viņu pie altāra, taču to redzot es nespēju beigt raudāt,” – atzinies Mārkls.

Princis Harijs un Megana Mārkla savā kāzu dienā.
Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

LA.LV Aptauja

Kā tu uzskati, vai Tomass Mārkls rīkojas pareizi, pieprasot no meitas atpakaļ naudu?

  • Nezinu, katra situācija ir atšķirīga
  • Man nav viedokļa

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.