Žurnāliste, grāmatu autore Gundega Roze.
Žurnāliste, grāmatu autore Gundega Roze.
Publicitātes foto

Martā sāksies māmiņu iedvesmas rīti kopā ar Gundegu Rozi 0

18. martā iepirkšanās un izklaides centrā «Akropole» norisināsies bezmaksas māmiņu pasākums, kas būs pirmais 10 māmiņu rītu sērijā. Katra mēneša trešajā trešdienā par dažādām tēmām ar ekspertiem sarunāsies un diskusijas vadīs žurnāliste un grāmatas «Mammas zina vislabāk» autore Gundega Roze.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasaki, ko ieraudzīji pirmo, un atklāj, ko tas liecina par tavu nākotni
Veselam
Veiksmīgi cilvēki nekad nedara no rīta šīs četras lietas
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 8
Lasīt citas ziņas

Māmiņu rītu mērķis ir emocionāli atbalstīt, iedvesmot un iedrošināt jaunās māmiņas – sniedzot praktiskus padomus, kā iespējams savu dzīvi kopā ar mazulīti veidot harmoniskāku un laimīgāku. Pasākums norisināsies katra mēneša trešajā trešdienā līdz pat šā gada beigām, un katrā no tiem būs diskusijas ar dažādu jomu ekspertiem par tēmām, kas aktuālas grūtniecēm un jaunajām māmiņām.

Gundega Roze: «Jaunās māmiņas bieži vien jūtas izolētas, nogurušas un ļoti ilgojas saņemt emocionālu atbalstu, kas iedrošinātu ticēt sev un palīdzētu harmoniskāk pieņemt jauno dzīves realitāti. Tāpēc šādas satikšanās reizes ir tik svarīgas! Mammas uz iedvesmas pasākumiem var nākt ar saviem mazuļiem un saņemt tik ļoti nepieciešamo emocionālo uzmundrinājumu.»

CITI ŠOBRĪD LASA

«Kļūšana par mammu ir neizsakāmi saviļņojošs un neatkārtojams izaicinājums, un māmiņu iedvesmas rīti būs īstā vieta, kur jaunajām mammām un ikvienai sievietei, kura ir mazuļa gaidībās, saņemt iedrošinājumu un atbalstu. Mums ir būtiska jauno mammu labsajūta, tieši tādēļ iepirkšanās un izklaides centrs «Akropole» kā pirmo regulāro pasākumu ciklu uzsāk tieši māmiņu iedvesmas rītus. Šis būs laiks, kad jaunajām mammām tikties, iedvesmoties un saņemt atbalstu,» stāsta iepirkšanās un izklaides centra «Akropole» vadītāja Zane Kaktiņa.

Pirmā diskusija būs veltīta tematam par mammas sievišķīgo pašapziņu un to, kā sievietei neatstāt sevi novārtā, kad galvenās rūpes tiek sniegtas mazulim. Par šo tēmu 18. martā plkst. 11.00 savos padomos un vērtīgās atziņās dalīsies iedvesmojošas un pieredzes bagātas sievietes: Inese Prisjolkova, «Pavasara studijas vadītāja» un grāmatu autore, Nika Linde, veselīga dzīvesveida motivatore, un geštaltterapeite Līva Spurava.

Māmiņu rītos īpaši gaidītas grūtnieces un jaunās māmiņas. Piedalīšanās pasākumā ir bez maksas, taču uz katru no tiem jāveic reģistrācija. Pasākuma norises vieta – «Akropoles» 2. stāvā. Visa informācija un reģistrācijas forma atrodama mājaslapā www.akropoleriga.lv un www.mammas.lv.

Pasākums norisināsies no plkst. 11.00 līdz 12.30.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.