Publicitātes foto

Mazumtirdzniecības veikalu tīkls “Citro” izveidojis e-veikalu 0

Mazumtirdzniecības veikalu tīkls “Citro” ārkārtējās situācijas apstākļos ir izveidojis e-veikalu, lai nodrošinātu pircējiem attālināto iepirkšanos, aģentūru LETA informēja “Citro” pārvaldnieka “Latvian Retail Management” pārstāvji.

Reklāma
Reklāma
TESTS. Noskaidro, kuras klases līmenī šobrīd ir tavas zināšanas! 12 jautājumi atbilstoši 12 klasēm – līdz kuram tiksi?
“Rindas nebija ne pirms, ne pēc manis, tomēr steidzināšanu jutu visas 8 minūtes,” paciente sūdzas par ārstes nevērību
RAKSTA REDAKTORS
“Neomulīgi, ka te istabām netiek slēgtas ciet durvis; no ledusskapja mēdz ko nozagt…” sieviete atklāti pastāsta par nonākšanu krīzes centrā un ikdienu tajā 89
Lasīt citas ziņas

Patlaban iepirkšanās tiešsaistē vai pirkuma pasūtīšana pa tālruni ir pieejama Ventspils un Rēzeknes novadu iedzīvotājiem, bet pakāpeniski e-veikala pakalpojumus un pasūtījumu izņemšanas punktus plānots attīstīt un piedāvāt arī citos “Citro” zīmola pārstāvētajos novados.

“Latvian Retail Management” valdes priekšsēdētājs Imants Kelmers pastāstīja, ka kompānija spējusi ātri pielāgoties ārkārtējai situācijai un operatīvi nodrošināt pircējiem iespēju pasūtīt produktus pa tālruni un veicot pirkumus tiešsaistē, lai nodrošinātu attālinātās iepirkšanās iespējas.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Jau pirmajās e-veikala ieviešanas dienās, vērojot iedzīvotāju pieprasījumu, redzam, ka e-veikala izveide ir pareizais attīstības virziens, ko pircēji atzinīgi novērtē. Turpmāk plānojam to pakāpeniski attīstīt, pilnveidojot sortimenta piedāvājumu un ieviešot piegādes iespējas un pasūtījumu izņemšanas punktus arī citos “Citro” zīmola pārstāvētajos novados,” teica Kelmers.

“Citro” zīmola e-veikals šobrīd pieejams mājaslapā citro.lv. Attālināti produktu pasūtījumu iespējams pieteikt tiešsaistē, pa tālruni vai e-pastā.

“Firmas.lv” informācija liecina, ka “Latvian Retail Management” reģistrēts 2018.gada decembrī, un tā pamatkapitāls ir 51 000 eiro.

“Latvian Retail Management” apvienojušies vietējā kapitāla mazumtirdzniecības uzņēmumu tīkli AS “Diāna”, SIA “Gabriēla”, SIA “Lekon” un SIA “AA&CO”, kas iepriekš veidoja daļu no mazumtirdzniecības tīkla “top!” veikalu ķēdes.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
TV24
Rīgas domes deputāts: Neviens vairs netic, ka Krievijā vara varētu mainīties vēlēšanu rezultātā
TESTS. Kādu pirmo iespaidu tu par sevi radi?
TV24
Kamēr deputāti jau gadiem sola stiprināt Latgales informatīvo telpu, pierobežā joprojām populāri Krievijas un Baltkrievijas televīzijas kanāli
TV24
Silenieks par Rietumu nespēju ātri piegādāt ieročus Ukrainai: “Muļļas, vienkārši muļļas!”