Vācijas kanclere Angela Merkele

Merkele saņēmusi “AstraZeneca” Covid-19 vakcīnas pirmo poti 7

Pievieno LA.LV

Vācijas kanclere Angela Merkele piektdien saņēmusi “AstraZeneca” Covid-19 vakcīnas pirmo poti, pavēstīja valdības preses sekretārs Štefens Zeiberts.

Kokteilis
Vēlies sev slinku vīru? Astroloģija zina, kuras zodiaka zīmes būs visspēcīgākās šajā jomā 9
Kokteilis
“Viņš bija vienīgais, kurš mēdza pavērt kabineta durvis…” Aidis Tomsons iezīmē problēmu savā darbavietā
VIDEO. “Kolkas rags ir noskalots. Nu tā, ka tur vairs nav Kolkas raga!” Izcēlies satraukums, kas noticis ar šo Kurzemē iemīļoto vietu 26
Lasīt citas ziņas
66 gadus vecā kanclere vakcinēta ar “AstraZeneca” preparātu, kas Vācijā šobrīd tiek izmantots tikai 60 gadu slieksni pārsniegušo iedzīvotāju vakcinācijai.

“Priecājos, ka šodien esmu saņēmusi savu pirmo vakcināciju ar “AstraZeneca” preparātu. Pateicos ikvienam, kas ir iesaistīts vakcinācijas kampaņā, un ikvienam, kas tiek vakcinēts. Vakcinācija ir atslēga, lai izkļūtu no pandēmijas,” tvītā, ko sociālajā medijā publicējis Zeiberts, norādīja kanclere.

CITI ŠOBRĪD LASA

62 gadus vecais vicekanclers Olafs Šolcs “AstraZeneca” poti saņēma piektdien vēl pirms valdības vadītājas.

Kopumā 18,5% Vācijas iedzīvotāju saņēmuši vismaz vienu Covid-19 vakcīnas poti, liecina Roberta Koha institūta aplēses.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.