Elvis Merzļikins

Merzļikinam neizdodas tikt pie pirmās uzvaras 0

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins piektdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē nespēja glābt savu komandu Kolumbusas “Blue Jackets” no zaudējuma papildlaikā.

Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 20
Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kurus visbiežāk ieskauj kupls bērnu pulciņš 10
Ko Ķīna dara ar zinātnieku, kurš patvaļīgi pasaulei atklāja Covid-19 izplatību? 60

“Blue Jackets” viesos ar rezultātu 3:4 (1:1, 2:2, 0:0, 0:1) piekāpās pērnās sezonas Stenlija kausa ieguvējai Sentluisas “Blues”.

Merzļikins vārtos pavadīja visu spēli un tika galā ar 23 no 27 pretinieku metieniem (85,2%). Vārtsargs otrajā periodā 26 sekunžu laikā ielaida divus vārtus, tādējādi spēlei nonākot līdz papildlaikam, kurā viņš tika pārspēts jau astotajā sekundē. “Blues” komandas labā skaitliskajā vairākumā uzvaras vārtus guva Deivids Perons.

Latvijas izlases vārtsargs aizvien nav izcīnījis savu pirmo uzvaru NHL, lai arī vārtos stājies jau četrās spēlēs. Viņš atvairījis 88,2% metienu, vidēji mačā ielaižot 3,90 ripas.

Tikmēr citā mačā Bufalo “Sabres” viesos ar rezultātu 1:6 (0:4, 1:1, 0:1) zaudēja Vašingtonas “Capitals”, kas šosezon 15 spēlēs guvusi jau desmit panākumus.

Zemgus Girgensons laukumā pavadīja 12 minūtes un 59 sekundes, no kurām 16 sekundes nospēlētas mazākumā. Uzbrucējs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, pielietoja trīs spēka paņēmienus, reizi bloķēja pretinieka raidīto ripu un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Uzvarētājiem divus vārtus guva Jakubs Vrāna.

Girgensons šosezon 14 spēlēs guvis vienus vārtus un atdevis trīs rezultatīvas piespēles.

Sestdien laukumā dosies Pitsburgas “Penguins” un Teodors Bļugers, tiekoties ar Edmontonas “Oilers”. Savukārt “Sabres” un “Blue Jackets” attiecīgi spēkosies ar Ņujorkas “Islanders” un Kalgarī “Flames”.