Foto: Evija Trifanova/LETA

“Mēs gadu dzīvojam haosā, biedēt ar valdības krišanas “traci” ir komiski!” Lapsa atklāj interesantu faktu par prezidentu 105

“Man vienmēr dziļi fascinē baidīšana ar haosu, kas iestāsies, gadījumā A,B,C, D un E. Mēs jau gadu dzīvojam haosa apstākļos,” par iespējamo valdības krišanu RīgaTV 24 raidījumā “Preses Klubs” izsakās publicists Lato Lapsa.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
Lasīt citas ziņas

“Mums ir valdība, kas katru otro nedēļu pieņem lēmumus, kas ir nepamatoti, neizskaidroti un daļa no tiem ir vienkārši idiotiska, daļa varbūt normāla, bet neizskaidrota, tāpēc liekas pusidiotiska,” viņš uzskata.

Šādos apstākļos cilvēkus biedēt ar to, ka valdībai krītot, iestāsies haoss, ir mazliet komiski. Viņš pievēršas arī partiju un politiķu reitingiem, izceļot kādu svarīgu faktu.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Mums arī nekad neatkarīgās Latvijas laikā nav bijis valsts prezidents, kuram trīs mēnešus ir negatīvs reitings, tā kā šādos apstākļos teikt “oi, oi nevajag aiztikt, būs vēl sliktāk”, nu kā tad būs vēl sliktāk? Mums ir desmitiem gāzušās valdības, ne pēc vienas gāšanās nav valstī iestājusies situācija, ka nākamajā dienā nav ūdens krānā un elektrības spuldzītē!” Lapsa atceras.

“Viņi jau neaizbrauc visi uzreiz uz laukiem!” Tāpat ir varas pārmantojamības sistēma, kur iepriekšējā gāztā valdība turpina savu darbu, “pelna naudiņu un varbūt vairāk domā par nākotne nekā pirms tam, bet kas mums no tā?” jautā publicists.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.