Foto – LETA

Motocikliem tehniskā apskate būs jāveic ik pēc diviem gadiem 0

Motocikliem, tricikliem un kvadricikliem tehniskā apskate būs jāveic ik pēc diviem gadiem, paredz šodien Saeimā trešajā un galīgajā lasījumā atbalstītie grozījumi Ceļu satiksmes likumā.

Reklāma
Reklāma
Satelītattēlos paveras nelāga aina: Krievija koncentrē karaspēku vien 56 kilometrus no NATO robežas
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
Kokteilis
“Izjutu pat fiziskas sāpes…” Rēzija Kalniņa uz savas ādas piedzīvojusi kaut ko pārdabisku
Lasīt citas ziņas

Likumprojekts arī paredz, ka Latvijā un ārvalstīs iepriekš nereģistrētam motociklam, triciklam un kvadriciklam pirmreizējo valsts tehnisko apskati veic ne vēlāk kā 24 mēnešus pēc tam, kad attiecīgais transportlīdzeklis pirmoreiz reģistrēts Latvijā, ievērojot termiņu, kāds norādīts atļaujā piedalīties ceļu satiksmē.

Pašreizējā kārtība noteic, ka pirmā tehniskā apskate jauniem transportlīdzekļiem jāveic ne vēlāk par piecām dienām pēc reģistrācijas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Izmaiņas stāsies spēkā nākamā gada 1.janvārī.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.