Miks Dukurs privātajā dzīvē un uz skatuves

Mūziķis Miks Dukurs neilgi pēc šķiršanās no sievas manīts jaunas dāmas sabiedrībā 29

Pavisam neilgu laiku pēc šķiršanās ar sievu un 11 gadus ilgās laulības mūziķis Miks Dukurs manīts jaunas dāmas sabiedrībā, ziņo žurnāls “Privātā Dzīve”.

Reklāma
Reklāma
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Krimināls
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Lasīt citas ziņas

Kā noskaidrots, viņa jaunā simpātija ir bijusī apģērbu veikala “Butterfly” darbiniece un digitālā satura veidotāja Endija Kalniņa, kura “Instagram” zināma kā Kalendy.

Biedzamajā laikā Endija aktīvi nodarbojas ar Mika Dukura turnejas reklamēšanu “Instagram” kontā. “Privātā Dzīve” ziņo, ka vairākus koncertus viņa apmeklējusi pati, atrodoties pirmajās skatītāju rindās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uz “Privātās Dzīves” jautājumiem par viņu attiecībām ne Miks, ne Endija nav snieguši plašākus komentārus.

Jau ziņojām, ka latviešu talantīgais mūziķis par šķiršanos paziņoja socvietnē “Facebook”, nākot klajā ar bēdīgām ziņām – viņa un sievas Lauras kopdzīve ir beigusies.

““Centies Kāpt” – nosaukums, kurš raksturo ļoti jaudīgu dzīves posmu! Lielas skatuves, jaunieši, kas dzied piedziedājumu skaļāk par mani! Neaizmirstami! Paldies kolēģiem – Jānim Šmēdiņam (Fakts) un Artūram Eduardam Breģim (Grafomāns), kā arī Do Studijai par šo pieredzi.

Dziedātājs Miks Dukurs.

Tuvojoties rudens koncertiem radās liela vēlēšanās šo dziesmu iekļaut repertuārā, tāpēc nolēmu to ierakstīt ar saviem puikām: Ēriks Upenieks / ģitāra; Miķelis Vīte / bungas un protams Edijs Dukurs / bass.

Man šķiet, ka dziesma ieguvusi otro elpu, citu jaudu, jo tās vēstījumu tā pa īstam sajutu tikai tagad, kad piedzīvoju ļoti lielas pārmaiņas savā privātajā dzīvē.

Nozīmīgs dzīves posms – laulība ar manu sievu Lauru Dukuri – ir noslēdzies. 11 skaisti gadi, divi superīgi bērni un daudz kopīgi izdzīvotu kāpumu un kritumu, taču mēs uztveram to cik iespējams viegli un ir jāturpina kāpt!

Sanāk krist, notīrām drēbes un turpinām ceļu jau citādi. Joprojām kā draugi, kā mīloši vecāki saviem bērniem un atbalstot vienam otru. Draugi, viss būs labi! Šī dziesma ir pirmais vēstnesis no tā kas sekos, jo sirds ir pilna un vēlos dalīties!

Neviena šķiršanās nav viegla un paies laiks līdz apradīsim ar jauno realitāti, taču tikmēr apsolu savas sajūtas, kā vienmēr, izpaust ar mūzikas palīdzību,” – Miks ierakstījis vietnē “Facebook”.

Miks Dukurs pirmo reizi dzīvē sēžas pie elektroauto stūres
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.