Aktrise Ieva Florence-Vīksne dažādos laikos

FOTO. “Viens no sapņa piepildījumiem!”– pašmāju aktrise Ieva Florence-Vīksne Islandē piedzīvojusi maģisku brīdi 32

Latviešu aktrise Ieva Florence-Vīksne savā “Instagram” kontā dalījusies ar iedvesmojošu ierakstu un attēliem no maģiska brīža, kuru viņai izdevies piedzīvot Islandē. Šis brīdis piedzīvots viņas ģimenes veidotā raidījuma “Uz Sapni ar Mazo” ietvaros. “Un pateicoties tam, spējām nokļūt šajā maģiskajā vietā,” viņa piebilst, norādot, ka “Uz Sapni ar Mazo” ir viņu pašu veidots raidījums un šī projekta producente un režisore ir viņa pati.

Reklāma
Reklāma
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Lasīt citas ziņas

Viņa raksta: “Maģisks brīdis Islandes savvaļas zirgu ielokā.. Reāllaikā mēs ar šiem savvaļas zirgiem pavadījām pusotru stundu mierpilna laika. Mēs nonācām šeit pavisam nejauši. Ceļā, mums bieži sanāca apstāties un mēs piestājām kādā ceļa nomalē, kas ved tālāk iekš cita ceļa. Aiz pauguriem un uzkalniem pamanīju zirgus ganāmies. Mēs devāmies ārkārtīgi uzmanīgi pie tiem.

Ilgi tos vērojām no tālienes, līdz tie sāka nākt mums tuvāk. Tā mēs iepazināmies. Ar ļoti lielu pietāti un uzmanību. Dodieties atrast vietu, kur apsēsties un vērot zirgus mēs ieraudzījām baltu ķēvi, es nosaucu viņu par vienradzi. Goda vārds kā pasakā. Pēc brīža zirgs apgūlās un es ļoti ilgi un lēni, sajūtot vai drīkstu, pietuvojos klāt. Mazs brīdis mums divatā bija. Pēc brīža pārējie zirgi bija klāt, sargāja šo dāmu. Tā visi zirgi sanāca kopā un sāka gulēt. Mēs atvadījāmies un devāmies prom.

CITI ŠOBRĪD LASA

To, ko es pamanīju, ka zirgi noteikti bija apsaimniekoti. Un es domāju, ka visiem zirgiem Islandē ir kāds kopējs. Par savvaļas tos sauc tāpēc, ka tie dzīvo ārā, ganās, kur vēlas, līdz nožogojumiem, kas ir gan uz ceļa, gan citur. Lielākoties pie zirgiem, ko redz braucot gar ceļu nevar pieiet, ir grāvji, ir žogi un saimnieki, kuri māj ar roku, lai netraucē tos.

Bet šo mēs ierakstām sirdī, kā vienu no maģiskiem sapņa piepildījumiem. Tas, manuprāt, dabā ir brīnums, kad sakrīt laiks, vieta, apstākļi… Un tie paver, kaut ko tik maģisku.

Islandes zirgu šķirne veidojusies pilnīgā izolācijā no citām mājas zirgu populācijām. Joprojām spēkā ir likums, ka salu atstājis zirgs tur nedrīkst atgriezties.
Šo zirgu vēsture ir unikāla. Un tādi paši ir arī šie zirgi.”

Ieva Florence-Vīksne kopā ar vīru Oskaru Florencu-Vīksni un viņu kopīgo dēliņu Leonardu devušies piedzīvojumā, kas tiek iemūžināts raidījumā “Uz Sapni ar Mazo”. Pilnu raidījumu par to, kā viņiem gājis Islandē un kas vēl ceļā sastapts, piedzīvots un piepildīts, var apskatīt viņu Youtube kanālā!

Raidījums par to, kā ir piepildīt sapņus kopā ar bērnu, iesaistot atvasi piedzīvojumos. Kādas ir grūtības, pienākumi un ieguvumi, apskatot dažādu valstu kultūru, vēsturi, veicot izpēti, dodoties uz konkrētiem mērķiem, redzot Pasauli ar bērna acīm, piedzīvojot dzīvi kopā kā ģimene! Ievas un Oskara dēls Leonards ar prieku ņem dalību ekstrēmos, galvu reibinošos un sajūtām pilnos piedzīvojumos!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.