“Sveču mežs” Botāniskajā dārzā, Salaspilī.
“Sveču mežs” Botāniskajā dārzā, Salaspilī.
Foto: Māris Lazdāns

Naktī uz piektdienu Latvijā vēl līs un snigs 3

Piektdien naktī un no rīta Latvijā turpināsies lietus, atkala un sniegs. Sākot no ziemeļrietumiem, nokrišņi mitēsies, prognozē sinoptiķi.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Tomāti kā zāles? 7 šī dārzeņa ārstnieciskās īpašības
Vācija izvirza ultimātu Krievijai: “Putinam ir 12 stundas, lai noslēgtu pamieru, pretējā gadījumā…”
Veselam
Vēlies dzīvot ilgāk? Ilgmūžības eksperts iesaka no uztura izslēgt 4 pārtikas produktu veidus
Lasīt citas ziņas

Ceļi apledos. Vietām gaidāma arī migla. Vējš iegriezīsies no ziemeļiem un pūtīs lēni līdz mēreni. Gaisa temperatūra būs +1..-4 grādi.

Dienā starp mākoņiem uzspīdēs saule un nav gaidāmi būtiski nokrišņi. Pūšot lēnam ziemeļu, ziemeļaustrumu vējam, gaisa temperatūra nepārsniegs +2..-2 grādus. Piektdienas vakarā temperatūra pazemināsies.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā debesis brīžiem skaidrosies, naktī uz piektdienu vēl gaidāmi nelieli nokrišņi, ielas un ietves apledos. Pūtīs lēns līdz mērens ziemeļu vējš. Gaisa temperatūra svārstīsies ap nulli.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.