Foto-LETA/AFP

NATO triecienā nogalināti vismaz 10 civiliedzīvotāji 0

Pievieno LA.LV

NATO aviācijas triecienā Afganistānā svētdien nogalināti vismaz desmit civiliedzīvotāji, paziņoja Afganistānas policija.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Situācija kļūst nopietna: ASV ir nobažījušās, ka Krievijas kampaņa pret Baltijas valstīm varētu pāraugt kaut kā lielākā
Lasīt citas ziņas

Trieciens noticis sestdien, 7.septembrī, valsts austrumos, Kunaras provinces Vatapuras apriņķī.

Kunaras provinces policijas priekšnieks Abduls Habibs Sajeds Halils žurnālistiem pastāstīja, ka NATO aviācijas trieciens bijis vērsts pret kādu vieglo kravas automašīnu, un ka gājuši bojā visi 14 cilvēki, kas tajā atradušies, no kuriem desmit bijuši civiliedzīvotāji – četras sievietes, četri bērni un divi šoferi, bet četri – kaujinieki.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt Kunaras provinces gubernators Šudžauls Mulks Džalala aģentūrai AFP teica, ka nogalināti 16 cilvēki, no tiem 12 civiliedzīvotāji – četras sievietes, četri bērni un četri vīrieši, kā arī četri kaujinieki.

NATO vadītie starptautiskie spēki ISAF paziņoja, ka šajā triecienā tikuši nogalināti desmit kaujinieki un ka ISAF rīcībā neesot ziņu par civiliedzīvotāju upuriem.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.