Foto – Shutterstock.com

Mīlēšanās neierastākās vietās: idejas, pieredze, ieguvumi un trūkumi 0

Apnicis nodarboties ar seksu ierastajā gultā? Pavasarī un vasarā ir lielākas iespējas pamodināt aizsnaudušos kaisli, jaunas ierosmes mīlēties atrodot neparastākās vietās.

Cik gadi ir jānostrādā, lai varētu saņemt valsts garantēto minimālo pensiju? 126
STOPkadri: No 1. septembra Latvijā pilnībā likvidēta Ceļu policija
“Ļoti liela un dziļa brūce. Par to nerunā un nejoko.” Ir kāda tēma, par ko nevajadzētu runāt, latviešiem satiekot lietuviešus 12
Lasīt citas ziņas

Ja negribas gaidīt siltu laiku, kad mīlētāju rīcībā ir pļavas, lauki un meži (ja vien tie nav privātīpašums), jāpamana, ka arī pašu mājā vai dzīvoklī bez gultas ir daudz citu vietiņu, kurās nodoties mīlēšanās priekiem. Vispirms jau – grīda. Protams, labāk, ja uz grīdas ir mīksts paklājs, taču arī caur paklāju tu diemžēl varēsi sajust, cik cieta ir grīda. Var pat palikt zilumi. Pozitīvi ir tas, ka parasti, atšķirībā no gultas, grīda nečīkstēs jūsu kaislīgo kustību ritmā.

Citas populārākās vietas dzīvoklī – vanna (rožu ziedlapiņas siltajā ūdenī vai putām pilna vanna, maigs apgaismojums – cik romantiski), virtuves galds (turpat pa rokai atrodami dažādi palīgmateriāli, ar ko noziesties un tad vienam otru aplaizīt), veļas mašīna (ja tā tobrīd darbojas, nebaudītas izjūtas sagādās mašīnas vibrēšana). Nevajag noniecināt arī citas dzīvokļa vietas, piemēram, uz ātro seksu no tuviniekiem var paslēpties tualetē. Ja sienas skapis ir pietiekami liels, dariet TO tajā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ja dzīvoklī visas vietas apgūtas, laiks spert soli pāri slieksnim. Daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji var nedoties nekur tālu. Novakarē izšmauciet no mitekļa un skatiet pēc iespējām priekšspēlei liftā, seksam augšstāvu kāpņutelpā vai tuvākajā vārtrūmē. Ja bēniņu telpa vai izeja uz mājas jumta ir slēdzamas, izdomā kādu ticamu iemeslu, lai palūgtu pārvaldniekam atslēgu, taču tā vietā, lai liktu uz jumta solīto satelīta antenu, nodarbojies ar seksu tur.

Nākamā vieta, kur var nodarboties ar seksu, ir netālu no mājokļa un tā ir garāža. Labi, ja tajā atrodas kāds galds, var nolikt matraci vai izmantot to pašu garāžā novietoto automašīnu. Automašīna droši vien ir viena no populārākajām vietām seksam uzreiz pēc mājām. Vēlams izvēlēties intīmām nodarbēm dienas tumšo laiku un nomaļu vietu. Braukšanas laikā gan neko tādu nevajadzētu darīt, tas ir bīstami!

Gada siltajā laikā mūsu rīcībā intīmām nodarbēm ir pieejama brīvā daba visā tās daudzveidībā. Meži, pļavas un ūdeņi vilina ar savu romantisko krāšņumu (ziedošas pļavas, siena šķūnis vai siena kaudze, telts, laiva, saulriets pie jūras) un biedē ar nepatīkamiem sīkumiem (kukaiņi un knišļi, visur iekļūstošās smiltis, sāļais vai netīrais ūdens). Neaizmirstams būs sekss kādā pamestā jaunbūvē vai mājā (tikai uzmanies, ka nesabrūk siena, pret kuru esi atspiedusies!)

Nākamās vietas, kurās var mēģināt nodarboties ar seksu ārpus mājas, sauc par sabiedriskajām vietām un tās ir, piemēram, kinoteātris, parks, darbavieta, naktsklubs utt. Tev var laimēties atrast brīdi, kad tur cilvēku ir ļoti maz vai nav vispār. Vari atrast noslēgtus stūrīšus, kuros lielākas cerības netikt pamanītiem. Arī naktī parkā uz soliņa, iespējams, neviens jūs netraucēs. Mīlēšanos teltī diez vai kāds no malas pamanīs, taču vēl uzbudinošāku padarīt un adrenalīna pieplūdumu sekmēt var netālu atrodošos cilvēku soļi vai balsis.

Filmas ir padarījušas mīlēšanos pludmalē vai ūdenī teju par vienu no romantikas virsotnēm, taču, kā norāda ginekoloģe Daiga Baranovska, jāatceras, ka upes, ezera un jūras ūdens satur sāli, mikroskopiskas baktērijas, arī smiltis un citus piemaisījumus, kas mīlēšanās laikā var maksts maigajā gļotādā radīt nobrāzumus, iekaisumu vai mikrofloras izmaiņas. Protams, to visu var izārstēt, bet vai vajag vispār piedzīvot, jālemj pašiem. Turklāt jārēķinās, ka lai mīlēšanās būtu patīkama, ir vajadzīgs pietiekami daudz maksts mitrinošā sekrēta, bet ūdens – vienalga, upē, jūrā vai vannā to no maksts izskalo, tādēļ faktiski mīlēšanās vajadzībām tā kļūst sausa, pat ja jūs guļat līdz ausīm ūdenī.

Nav daudz ticamu pētījumu par prezervatīvu lietošanu ūdenī, taču diezgan droši ir zināmas divas lietas. 1) karsts ūdens un hlors būtiski ietekmē prezervatīvu caurlaidību un tādējādi ievērojami mazina plānoto drošību. 2) ūdenī prezervatīvs var daudz vieglāk un arī nemanāmāk noslīdēt no dzimumlocekļa, līdz ar to atkal būtiski mazinot uzticamību un drošību, ko no tā abas puses sagaida.

Ja tas jūs sabaidīja, mīlējieties ne gluži ūdenī, bet laivā ezera vidū. Tiesa, nodrošinoties ar peldvesti vai peldriņķi rokai, ja nu peldētprasmes nav izcilas un laiva apgāžas.

Par labām vietām seksam diez vai varētu nosaukt cilvēku fantāzijās izsapņotās tādas vietas kā, piemēram, kapi, baznīca, muzejs, un ne jau tāpēc, ka kāds varētu iztraucēt. Sekss jau nav nekādas sacensības – jo trakāk, jo labāk. Citiem vārdiem sakot, vari to darīt jebkur, kamēr vien tas netraucē citus un neliek pašiem palikt par nekauņām un sabiedriskā miera traucētājiem.

Baudiet vasaru un mīlestību! Nekur nevajadzētu aizmirst par kontracepciju, ērtībām un higiēnu! Un vēl novēlējums – lai par jums nevarētu teikt kā jokā – labā ziņa, sliktā ziņa. Labā ziņa – jūsu seksu pilsētas parkā neviens neredzēja. Sliktā ziņa – novērošanas kameras video ievietoja internetā un jau pirmajā dienā to noskatījās 3 miljoni lietotāju. 

Ginekoloģe Daiga Baranovska: „Ikdienas rutīnu šāda ņemšanās varbūt arī atsvaidzina, bet attiecību krīzei saknes ir daudz dziļākas, tur sekss garāžā vien nepalīdzēs. Ir jārunā vienam ar otru par savām jūtām un vēlmēm. Turklāt mīlēties ērtā gultā noteikti ir daudz romantiskāk, nekā kādā piečurātā vārtrūmē vai asām skujām piebirušās sūnās zem eglītes”.

Seksologs Dainis Balodis: “Vai tas, ka ar gultu vairs nepietiek, varētu liecināt par tuvojošos krīzi attiecībās; par ikdienas rutīnu?
Sajūtu intensitātes mazināšanās, pieradums, vilšanās, ikdienas noteiktais ritms un dienaskārtība – tas viss uzliek slogu savstarpējām attiecībām. Risināt attiecības ir pietiekami sarežģīti, tāpēc vieglāk ir koncentrēties uz kādu vienu jomu – gultu un teikt, ka, ja tur viss būs labi, tad arī attiecībās viss būs perfekti. Tomēr tā ir tikai ilūzija, jo neviena gulta vai arī cita vieta sliktas attiecības par labām nepārvērtīs.”

Vai taisnība, ka seksologi iesaka seksuālās dzīves atsvaidzināšanai pamēģināt seksu ne mājās vai ne gultā?

Jautājums, protams, būtu kāpēc ko vajag atsvaidzināt, varbūt tomēr ir jāskatās uz attiecībām kopumā un jāpilnveido visas jomas? Bet protams, ja abiem partneriem ir vēlme, ko pamainīt – kāpēc nē, uz priekšu, galvenais, lai abi divi būtu izmaiņās ieinteresēti.

Kā vērtējat tos, kas vēlas tikt pieķerti, kam patīk šī apziņa, ka kāds var ieraudzīt?

Domāju, ka daļa cilvēku ir atkarīgi no epinefrīna (adrenalīna) izdales organismā, kas iedarbojas uz viņiem uzbudinoši. Šādiem cilvēkiem situācijas, ka tevi var pieķert seksa laikā, būs papildus stimulējošs faktors. Tomēr citiem – nē, otrādi nedroša situācija atņems visu vēlmi nodarboties ar seksu. Katram savs! Nav vienas receptes.

Kā paskaidrot bērniem, ja gadās būt par tāda skata lieciniekiem? Kā pašiem reaģēt? Izlikties nemanām? 

Galvenais – nekrist panikā un skatīties, kā reaģē bērni, tad atbilstoši viņu rekcijai arī izskaidrot situāciju – tikai bez pārmērīgām emocijām un nosodījuma. Bērniem vajag skaidrot, ka tomēr ir lietas, ko pieauguši cilvēki publiski nedara.

Vai taisnība, ka bērniem no tāda negaidīta skata var rasties psiholoģiska trauma, veidoties riebums pret seksu?

Bērniem var rasties psiholoģiska trauma, bet tā vairāk var būt saistīta ar vecāku vai citu cilvēku reakciju uz doto situāciju. Cita lieta, ja seksa ainā ir iesaistīti vecāki, tad gan bērni paši var veidot negatīvus spriedumus par seksu un tā lomu cilvēka dzīvē, tas vairāk saistās ar bērnu psiho-emocionālo attīstību.

Par to, kā to varētu uztvert nejauši aculiecinieki. Saka – man kauns viņu vietā… jutos neērti, to skatoties… par ko tas liecina? Ka esi apspiedis dabisko instinktu, ka pats esi sasaistīts seksā? Vai par ko citu?

Tas vairāk liecina par iekšējo uztveri un morāliem standartiem, kuri ir katrā cilvēkā. Vai esi apspiedis instinktu vai nē – tas būtu jāskatās individuāli, tomēr ja es negribu publiski nodarboties ar seksu vai vēlos to darīt ar komfortu – tas galīgi neliecina, ka ar maniem instinktiem kaut kas nav kārtībā.

Ieteikumi tiem, kas domā ar to nodarboties ne mājās, ne gultā.
Seksuālas fantāzijas var mēģināt realizēt un tas nav slikti, tikai, ja :

1.Abiem partneriem šīs seksuālas fantāzijas ir pieņemamas

2. Tās neapdraud Jūsu un partnera veselību un dzīvību.

3.Ar savu darbību Jūs neapdraudat citus cilvēkus, kā fiziski, tā emocionāli.

4. Jūsu seksuālām fantāzijām un darbībai nav jāpārkāpj likuma normas (kā kriminālā, tā administratīvā)

5. Sekss ir divu cilvēku realizēts process un un tā vērtība ir intimitāte, nevis līdzeklis, lai šokētu apkārtējos cilvēkus.

Gribētu uzsvērt, ka svarīgākais, ir saprast, kāpēc sekss ir apnicis, kas ir iemesls un kā no tā izvairīties. Arī katra jauna vieta, veids, vide vienreiz taču apniks un ko darīt tad – mainīt partneri?

No pieredzes stāstiem:

Kad čiekurs dibenā duras, mašīnā un margrietiņu pļavā TAS  ir pavisam citādi.

Mūsu paaudzes cilvēkus nemana gan tādās situācijās, jaunatnei visi vārti vaļā, viss atļauts.

Jauka tāda seksošana pļavā, mežā, laivā un kur tik vēl ne, BET tam tomēr būtu jānotiek prom no svešām acīm. Ir jau drusku tāds adrenalīns no domas – ka tik kāds tagad neuzskrien virsū, tomēr labāk divvientulībā.. Tagad gan visur cenšas teikt un mācīt, ka ir normāli to darīt publiskās vietās visu acu priekšā, esot, redz, jāatbrīvo sava seksualitāte, nevajag neko ne apspiest, ne ierobežot kaut vai ielas vidū (kā daži jau mēģinājuši) vai autobusu pieturā. Tomēr tas tāds dzīvniecisks līmenis, tādi primitīvi instinkti. Lai jau šī neapvaldītā seksualitāte paliek kaķīšiem martā vai sunīšiem.

Gadās, ka apstākļi ir tik spiedīgi, ka nav laika meklēt  komfortu.

Der piemest kādu karstu oglīti, lai uzkurinātu seksuālās attiecības. Neesmu ar TO nodarbojusies pūļa priekšā, bet ir gadījies i naksnīgā parkā, i upes malā, i liftā (kur nospiež stop podziņu). A vasarā, Gaujas krastā vispār romantika. Apzināti nodarboties ar seksu tur, kur citi cilvēki ir blakus un redz to, varbūt gluži nevajadzētu.

Man jau šķiet, ka nodarboties ar seksu pļavās, mežos, liftos, tualetēs, mašīnās, uz mašīnām utt. grib tieši vīrieši. Pārsvaram sieviešu tuvāks tomēr ir komforts. Bet jābūt seksuālai! Viss uz to spiež – man jāizskatās seksuāli un jābūt seksuālai. Gribu gan parkā, gan pludmalē, gan liftā, jo esmu taču tik kaislīga, tik seksuāla! Mums taču ir ieborēts – vajag skaistu apakšveļu, vajag sevi īpaši kopt (nerunāju par elementāru higiēnu), seksā vajag dažādību. Jo savādāk, ja viņš pametīs, tad pati būsi vainīga. Tā nu sieviete patiesībā neapzinātu baiļu dzīta nēsā apakšveļu, kas patiesībā nav ērta, taisa intīmajai vietai frizūras, kaut pašai ne prieka, ne vajadzības pēc tās, nodarbojas ar seksu visās vietās, kur vien viņas vīrietis vēlas, ietur drausmīgas diētas, ja radies kāds lieks kilograms. Ak, kaut kur kaut kas tā spiežas mugurā, bļāviens, šādā pozā nav ērti, bet nekas – es esmu seksuāla! Lai neiestātos rutīna? Ja abi mīl viens otru, tad rutīna neiestāsies arī tad, ja tas vienmēr būs gultā.

Manos uzskatos (un no pieredzes) vīrietis, kurš grib visur izmēģināt, un vēl 100 un vienā pozā, patiesībā ir tik ļoti pārņemts ar savu seksualitāti, ka diemžēl tālāk par savu krāniņu neko neredz. Bet nu sievietes negrib atpalikt.

Sabiedriska vieta jau uzreiz nenozīmē, ka tas pāris grib, lai viņus pamana. Vienkārši meklē jaunus iespaidus. Vai arī mājās nav, kur to darīt.

SAISTĪTIE RAKSTI

Ar seksu jānodarbojas tur, kur abiem ir labi, ērti un patīkami, nepārkāpjot pieklājības normas, kas skar bērnus.

Jaunība ir viens, eksperimenti, uzdrošināšanās, vienkārši trakošana, siena šķūnis, mašīna, krūmi utt. Tas viss pieder tam laikam un ir pilnīgi normāli, tagad šai vecumā (starp 40 un 50) mani tik viegli uz siena šķūni nedabūs, gribas komfortu, skaistumu, ērtības apkārt.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Kokteilis
“Tas tā kā tāds standup comedy pasākums domāts?” – Didrihsone lasīs lekciju, soctīklu lietotāji neslēpj savu izbrīnu
Kokteilis
“Kaut kāds ārprāts” – Magones kavalieris no Londonas nosauc viņu par slepkavu
Kokteilis
“Man likās, ka šādi ģērbjas tikai Kirkorovs” – Jāņa Zuzāna mīļotā sieviete uz pirmizrādi ierodas ģērbusies luksusa zīmolos “no galvas līdz kājām”
Kokteilis
Esi gatavs negaidītiem likteņa pavērsieniem! Horoskopi 2.oktobrim
Cik gadi ir jānostrādā, lai varētu saņemt valsts garantēto minimālo pensiju?
STOPkadri: No 1. septembra Latvijā pilnībā likvidēta Ceļu policija
“Ļoti liela un dziļa brūce. Par to nerunā un nejoko.” Ir kāda tēma, par ko nevajadzētu runāt, latviešiem satiekot lietuviešus
Kokteilis
“Man likās, ka šādi ģērbjas tikai Kirkorovs” – Jāņa Zuzāna mīļotā sieviete uz pirmizrādi ierodas ģērbusies luksusa zīmolos “no galvas līdz kājām”
VIDEO. “Mēs pastāvam tik ilgi, kamēr mēs apspiežam citus.” Krievs skaidro, kāpēc Krievija nevar iztikt bez karošanas
Lasīt citas ziņas
Zanda, Lāsma un Zandis – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Cilvēkstāsts
CILVĒKSTĀSTS. Andris Bulis: “Mūza ir gražīga būtne – atnāk neklauvējot un aiziet neatvadoties”
“Es nezinu, neesmu skaitījusi – piecdesmit, simts?” – uzņēmēja Elīna, kura iecienījusi “vienas nakts” sakarus atklāj, cik partneru viņai bijis
Kokteilis
VIDEO. Izrādes “Ziedonis. Lācis. Vīrieši” laikā uz skatuves piedzīvots kāds “kāzuss”: “Skatītājs no tā necieta”
Kokteilis
Šodien tev vairāk nekā jebkad būs nepieciešamas labas ziņas! Horoskopi 1.oktobrim
Elma, Menarda un Elna – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
STOPkadri: No 1. septembra Latvijā pilnībā likvidēta Ceļu policija
Top likums kredītu procentu likmju samazināšanai – bankas draud pārtraukt kreditēšanu
Vai Rietumi ar nodomu Ukrainai piegādā bojātu militāro tehniku?
FOTO. Ķirbji, kūkas, sieri, kartupeļi un citi rudens labumi – visīstākā latvietības sajūta un garša Straupes Zirgu pasta tirdziņā
Streičs: Latgale ir valsts drošības jautājums. Tur būs pirmie upuri, ja nāks tanki
It kā nogalinātais Krievijas admirālis “augšāmceļas” un runā video intervijā
“Ļoti liela un dziļa brūce. Par to nerunā un nejoko.” Ir kāda tēma, par ko nevajadzētu runāt, latviešiem satiekot lietuviešus
Problēma jau nav viens Putins. Problēma ir visā krievu tautā. Saruna ar Ukrainas žurnālistu Dmitriju Gordonu
Kokteilis
FOTO. “Ir redzams, ka viņa ir patiesa, īsta un sirsnīga!” – Keita Midltone viesojas kādā īpašā vietā un ar savu izturēšanos izpelnās neviltotus komplimentus
Kokteilis
FOTO. Talantīgi aktieri, režisori un kino ļaudis Rīgas centrā svin “Oskara” balvai izvirzītās filmas “Mana brīvība” pirmizrādi
Kokteilis
VIDEO. “Kāds varbūt zina, kas bija Maira Brieža fizikas skolotājs?” – bokseris soctīklos nofilmējis lidmašīnas un ar savu jautājumu sasmīdinājis soctīklu lietotājus
Kokteilis
FOTO. Viņš ne vienmēr piekrīt tam, ko šovā saka un dara žūrija! Jānis Krīvēns kļūs par “X Faktors” vadošo dīvāna ekspertu
Kokteilis
FOTO. Ko varēs apskatīt un uzzināt lielākajā dizaina un mēbeļu izstādē Ķīpsalā?
Šodien Miķeļdiena! Vēro dabu un uzzini, kāds būs laiks!
Kokteilis
Tu vari nonākt kāda ļoti sarežģīta un kategoriska lēmuma priekšā! Horoskopi 30.septembrim
Kokteilis
Miķelis, Mihails, Miks un Mikus – šīs dienas gaviļnieki. Kā vārds ietekmē tavu dzīvi?
Kokteilis
VIDEO. Aizkustinošs video! Aminatas pirmā reakcija, klausoties studijā savu jauno dziesmu
VIDEO. Ukraiņu karavīri apgūst Vācijas dāvināto “Biber” tanku priekšrocības tiltu celtniecībai
22:49
Veselam
Asinszāle – augs pret 99 vainām
22:12
Circene: Lai redzētu, kur tā nauda aiziet, vispirms tā ir jāieliek vienā sistēmā
21:07