Foto – LETA

Neapolē uzietas astoņas tonnas hašiša 0

Pievieno LA.LV

Itālijas likumsargi noliktavā Neapoles centrā uzgājuši vairāk nekā astoņas tonnas hašiša, kas ir rekords Itālijas narkotiku apkarošanas vēsturē, pirmdien pavēstīja Itālijas muitas un nodokļu policija.

Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Lietuvā strauji izplatās nelāga slimība: pats biedējošākais – nav zināms, kā saslimušie inficējās
Lasīt citas ziņas

Likumsargi uzgājuši vairākus tūkstošus vienu kilogramu smagus hašiša blāķus, kuru kopējā tirgus vērtība ir aptuveni 80 miljoni eiro, teikts paziņojumā.

Tā bija “vislielākā [narkotiku] konfiskācija, kas jelkad notikusi uz Itālijas zemes,” preses konferencē sacīja finanšu policijas pulkvedis Salvatore Salvo.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirmdien konfiscētā hašiša izcelsmes valsts ir Maroka, un Itālijā tas ievests ar kravas auto no Spānijas, norādīja policija, piebilstot, ka notikušajā varētu būt iesaistīta vietējā mafija “Camorra”.

Noliktavas īpašniece – kāda 47 gadus veca sieviete – aizturēta.

“Narkotikas joprojām ir pamatbizness organizētajai noziedzībai, kas tad šo nelegālo aktivitāšu peļņu reinvestē cigarešu kontrabandā, nekustamajos īpašumos un viltojumos,” sacīja finanšu policijas reģiona vadītājs ģenerālis Džanluidži D’Alfonso.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.