Foto no boredpanda.com

Nedēļas nogale būs rudenīgi vēsa 0

Pievieno LA.LV

Šīs nedēļas nogalē Latvijā ieplūdīs auksts gaiss no ziemeļiem un vietām nedaudz īslaicīgi līs, prognozē “Global Forecast System”.

Veselam
Kardiologs nosaucis dzērienu, no kura vajadzētu atteikties ikvienam – tas var nopietni kaitēt sirdij
Dārzs
Dārzā burtiski ņudzēs ērces – no kāda populāra košumkrūma labāk atteikties?
Kadirovs ievelk asti starp kājām un pamatīgi nodod krievus
Lasīt citas ziņas

Jau nakts uz ceturtdienu būs aukstākā kopš jūnija, daudzviet gaidāma salna, savukārt nakts uz piektdienu mākoņu dēļ būs siltāka, valsti no ziemeļiem šķērsos aukstā atmosfēras fronte, kas vietām atnesīs nelielu lietu.

Aiz aukstās frontes gaisa temperatūra sestdien un svētdien Latvijā nepārsniegs +12..+17 grādu, naktīs tā noslīdēs līdz 0..+9 grādiem. Gaidāms daļēji mākoņains laiks, vietām nedaudz īslaicīgi līs, pūtīs lēns vējš.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.