Kokteilis
Apbrīno

Negaidīti! Igauņu ragana Merilina Kerro paziņo par šķiršanos no vīra0

Foto: ekrānuzņēmums no Facebook.com

31 gadu vecā igauņu ragana, TV šova “Ekstrasensu cīņas” fināliste Merilina Kerro paziņojusi, ka gatavojas šķirties no vīra. Viņa izskaidroja, ka ir nolēmusi padzīvot atsevišķi no viņa.

Merilina laida pasaulē dēlu no norvēģa Marka Aleksandra Hansena 2018.gada vasarā, bet pirms četriem mēnešiem pārim piedzima meita.

Merilina un Marks Aleksandrs vēl būdami pāris.
Foto: ekrānuzņēmums

“Esmu izlēmusi pārcelties un padzīvot atsevišķi no sava vīra, jo jūtu, ka tā mūsu ģimenei būs labāk. Tas nav bēdīgais gadījums, bet laimīgais – mēs dosim viens otram brīvību un augsim savās attiecībās. Mēs vienmēr būsim ģimene,” – sociālajos tīklos saviem faniem raksta Merilina. Viņa arī akcentējusi, ka ar Marku saglabās labas attiecības bērnu dēļ, jo tas vienmēr būs pats svarīgākais viņu abu dzīvē.

Saistītie raksti

Ekstrasense paskaidrojusi, ka Hansens šo viņas lēmumu ir pieņēmis. Un šķiršanās notikusi mierīgi. “Dažreiz jūs esam garu ceļu, lai beigās izvēlētos kaut ko pavisam citu, lai augtu. Es esmu gājusi šo ceļu, daudz mācījusies un iemācījusies arī saglabāt labas attiecības. Tagad katrs no mums dzīvos savu dzīvi, bet viena dzīve mūs saistīs attiecībā uz mūsu bērniem,” – šķiršanos skaidroja Merilina.

Līdz laulībām ar norvēģi Merilinai bija attiecības ar citu “Ekstrasensu cīņu” dalībnieku – Aleksandru Šepsu. Gadu vēlāk, kā viņu abu attiecības izjuka, Merilina apprecējās ar norvēģi Marku.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.