Foto: Shutterstock

Nekādiem šķēršļiem šodien nevajadzētu stāties tavā ceļā! Horoskopi 31.janvārim 2

Auns

Atzīšanā vienā vai citā ziņā ir tas, kas šodien no tevis prasīs vislielāko drosmi. Bet, ja tu to neizdarīsi, pārmetīsi pats sevi un tas vilksies tev līdzi kā nasta.

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu 22
Lasīt citas ziņas

Tev šodien apkārt būs cilvēki, kas pret tevi ir ļoti labvēlīgi noskaņoti. Bet tas savā ziņā būs pārbaudījums tev – cik daudz tu atļausies pret viņiem. Neizmanto šo labvēlību!

Dvīņi

Tavs optimisms ātri pāries, kad tu sastapsies ar kārtējo ikdienas problēmu. Tev var novēlēt pacietību, jo tieši tā tev palīdzēs tikt ar visu galā.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Pamēģini šodien uz ierastām lietām paskatīties ar jaunu skatienu, jo tas tev palīdzēs atrisināt pat vissarežģītākās problēmas, ar kurām tu vari sastapties.

Lauva

Būs labāk, ja tu nemeklēsi kompānijās atbalstu (starp draugiem vai kolēģiem), jo tev tas netiks dots. Vislabāk savu motivāciju sapratīsi tikai tu pats.

Jaunava

Esi godīgs pats pret sevi, īpaši, ja ir kāds jautājums, par kuru tu šaubies. Tikai tādā veidā tu varēsi ieraudzīt patiesību.

Svari

Lieliska diena, lai iepazītos ar citiem cilvēkiem – šie kontakti tev noderēs gan privātajā dzīvē, gan darba attiecībās.

Skorpions

Apkārtējie pret tevi pēdējā laikā nav īsti un patiesi. Lai arī no vienas puses tas tevi nesatrauc vispār, no otras puses – tas bremzē tevi ceļā uz panākumiem. Pacenties ieraudzīt tos, kas attiecībā ar tevi ir godīgi!

Strēlnieks

Nekādiem šķēršļiem šodien nevajadzētu stāties tavā ceļā, jo tu iesi tiem pāri kā tanks. Lai citi to apzinās pirms tevi izaicina!

Mežāzis

Tu būsi tendēts uz sevis kritizēšanu, un diemžēl darīsi to pārmērīgi aktīvi. Kļūdas gadās visiem, bet nav iemesls uzreiz sevi “norakstīt”.

Ūdensvīrs

Līdz šim tev nebija mērķa darīt sarežģītus pienākumus, kuri tev vēl piedevām nepatīk. Bet šodien tāda nepieciešamība tev radīsies un tev izdosies ar visu tikt galā.

Zivis

Kolektīvam ir liels spēks. Un, ja tu neproti tajā spēlēt savu vijoli, tieši tava vijole ir tā, kas neskan. Atceries to!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.