Foto: pixabay

Nekas nav svēts! 3 zodiaka zīmes, kas visbiežāk nodod un sāpina 23

Astrologi uzskata, ka daži cilvēki savā dzīvē citus nodod daudz “vieglāk”, pat ikdienišķāk, nekā to dara citi. Par iemeslu šādai rīcībai parasti kalpo, saprotams, savtīgas intereses. Vai vēlies uzzināt, kuri tie ir? Ja tev ar šiem cilvēkiem ikdienā ir saskarsme – esi īpaši uzmanīgs!

Reklāma
Reklāma

3. vieta – Ūdensvīrs

Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 30
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
Kokteilis
“Tāds mīlestības putekļu mākonis mūs ir apņēmis…” Sējānu pāris dalās laimē, atgriežoties mājās ar jaundzimušo meitiņu
Lasīt citas ziņas

Šie cilvēki ir draudzīgi, ļoti radoši. Viņi ir gatavi visam, lai sasniegtu vēlamo, diemžēl, reizēm ir gatavi arī kāpt “pāri līķiem”, un tas, kā noprotat, neizslēdz nodevību. Jā, viņi paši par to nav ne mazākajā mērā sajūsmā, un tomēr – kas jādara, jādara. Ja būsiet viņiem “ceļā”, viņi jums pārkāps pāri.

2.vieta – Zivis

No vienas puses – ļoti atsaucīgi un draudzīgi cilvēki, tomēr – spēj “uzkāpt uz galvas” kādam ļoti, ļoti ātri. Vienlaikus šie cilvēki ir noslēpumaini un, diemžēl, viņiem, līdzīgi kā Dvīņiem, ir divas sejas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņi ir ļoti emocionāli un tādējādi – viegli ievainojami. Viņi arī ilgi atceras pāri darījumus un nekad nepalaiž garām iespēju atriebties.

Viņi dzīvo savā pasaulē, kas bieži vien nav saprotama nevienam citam, pat tiem, kas ikdienā dzīvo kopā ar viņiem. Tad, kad Zivis izdomās kādu nodot, visticamāk, tas nenotiks apzināti. Un tomēr – notiks tāpat. Diez vai tas kādu pēc tam mierinās.

1.vieta – Dvīņi

Viņi ir gaisīgi, parasti kompānijas dvēseles un visiem viņi patīk, taču, tiesa kas tiesa, šajos cilvēkos patiešām mājo divi. Viņi ir vieglprātīgi, emocionāli un saistoši. Tas nozīmē to, ka viņi paši tā īsti nemaz neapzinās, kādu iespaidu spēj atstāt uz apkārtējiem, kā arī nenovērtē uzticību, ko viņiem sniedz citi.

Viņi baidās no rutīnas, tāpēc, lai no tās izvairītos, spēj mainīt sev dzīvi apkārt dažādos veidos, un dažreiz lietas, kas viņus pašus aizrauj (kaut uz mirkli!), var izrādīties ļoti sāpīgas tuviniekiem. Diemžēl Dvīņi ir tie, kas aci nepamirkšķinot krāps savu mīļoto, un, diemžēl, nejutīsies par to pat vainīgi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.