Foto EPA/Scanpix/LETA

Nekaunīgs stopētājs apzog automašīnas vadītāju 0

Vakar Madonas novadā kāds stopētājs apzadzis 1994.gadā dzimušu sievieti, informēja Valsts policijas pārstāve Sintija Gulbe.

Kokteilis
Šo četru zodiaka zīmju dzīvēs sākas “melnā svītra” – tās jau sāk saskarties ar nopietniem dzīves pavērsieniem
Medijs: Četri vienkārši soļi, un Grenlande var piederēt Trampam “pusstundas vai mazāk laikā”
FOTO. “Lūk, šādas personības maina likteņus!” Sērojošā sieva un daudzi sabiedrībā zināmi cilvēki atvadās no Imanta Freiberga
Lasīt citas ziņas

Kā liecina sākotnējā informācija, noziegums noticis 7.decembrī ap plkst.19, kad uz autoceļa Pļaviņas – Gulbene, izlaižot no automašīnas iepriekš paņemtu stopētāju, sieviete konstatēja, ka pazudusi viņas rokassomiņa, kurā atradās nauda un personīgās mantas.

Sieviete informējusi policiju, kura pēc neilga laika aizdomās par šo zādzību aizturēja kādu 1997.gadā dzimušu jaunieti pie kura atrada arī somu, kas atdota īpašniecei. Policijā par šo likumpārkāpumu sākts kriminālprocess.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.