Sports
Basketbols

“Nets” ģenerālmenedžeris Kurucam sola atbalstu0


Rodions Kurucs
Rodions Kurucs
Foto: EPA/Scanpix/LETA

NBA kluba Ņūdžersijas “Nets” ģenerālmenedžeris Šons Markss kluba pirmssezonas preses konferencē solīja atbalstīt Rodionu Kurucu pret basketbolistu vērstajā apsūdzībā par vardarbību pret bijušo draudzeni.

Markss uzsvēra, ka klubs ļoti nopietni uztver to, kāda apsūdzība ir vērsta pret komandas basketbolistu, kurš pērn debitēja pasaules labākajā līgā, norādot, ka viņš nevar dalīties ar visu informāciju.

“Mēs atbalstām NBA un tās izmeklēšanu, tāpat kā varas iestādes. Rodi (Kurucam) esam sacījuši, ka atbalstām viņu, jo viņš ir mūsu ģimene. Mēs atbalstīsim Rodi un viņa ģimeni, būsim kopā ar viņiem,” sacīja Markss.

Jau ziņots, ka septembra sākumā Kurucs tika aizturēts par jūnijā pastrādātu uzbrukumu savai draudzenei. Ņujorkas mediji ziņoja, ka 27.jūnija vakarā strīds starp Kurucu un viņa draudzeni aizgājis līdz roku palaišanai.

“New York Post” rakstīja, ka Kurucs pielicis sev nazi pie rīkles un esot kliedzis: “Es sevi nogalināšu!”. Taču viņš ātri nometis nazi, aplicis savu roku ap 32 gadus vecās sievietes kaklu un žņaudzis viņu, pēc tam iegrūžot gultā.

Pēc tam viņš divreiz iepļaukājis sievieti, iekodis lūpā un pagrūdis pret gultu tā, ka viņa savainojusi ribas. “New York Post” rakstīja, ka sieviete tajā pašā vakarā ribu savainojumu dēļ vērsusies slimnīcā.

Pēc prokurora Vilfrēdo Koto teiktā, viņai bijuši ribu un sejas savainojumi, taču neesot foto, kas apliecināti gūtās traumas. Prokurors arī uzsvēra, ka abi pēc tam nākamajā dienā kopā devušies uz Lasvegasu. Abi tikušies deviņus mēnešus, bet pēc incidenta esot pašķīrušies.

Saistītie raksti

“Bijušais pāris nākamajās dienās kopīgi lidoja un bija sadevušies rokās. Un tikai pēc šķiršanās tika iesniegta sūdzība, kuras pamatā nav fotogrāfiju vai citu objektīvu medicīnisku faktu,” ESPN citēja Kuruca advokāta Aleksa Spiro teikto.

Sieviete sūdzību iesniegusi 27.augustā, bet otrdien Kurucs pats brīvprātīgi ieradies policijā un tika arestēts.

Nākamā tiesas sēde šajā lietā paredzēta 21.oktobrī.

LA.lv