Foto: Zane Bitere/ LETA

No Covid-19 miris cietuma kapelāns un mācītājs Valdis Baltruks 0

Otrdiena, 8. decembrī, 72 gadu vecumā mūžībā devies mācītājs Valdis Baltruks. Viņš daudziem desmitiem cilvēku bija mīļš ģimenes draugs.

Vai zināji, ka ir pārtikas produkti, kurus absolūti nevajadzētu uzglabāt ledusskapī? Par dažiem no tiem jūs būsiet pārsteigti
Drīz Ukrainā iestāsies miers un Putins pazudīs: ukraiņu astrologs nosauc kurā mēnesī šogad viss mainīsies
Ķīna pilnībā pārtrauc elektroenerģijas iegādes no Krievijas – iemesls var pārsteigt
Lasīt citas ziņas

Viņš paliks mīļā piemiņā ar savu neizsmeļamo dzīves enerģiju, ar patiesu vēlmi iesaistīties, palīdzēt, paliks piemiņā ar humoru, paliks piemiņā kā mācītājs, rakstīts Latvijas evaņģēliski luteriskās Baznīcas (LELB) mājaslapā.

Pirmdien, 7. decembrī, sociālajos tīklos Bastin Joseph ieraksts liecina, ka garīdznieks atradies reanimācijā un cīnījās ar Covid-19.

CITI ŠOBRĪD LASA
Foto: Ekrānuzņēmums no Prayer warriors Facebook ieraksta

Mācītājs Valdis nepagurstoši palīdzēja daudziem un it īpaši, kā mēs sakām – dzīves pabērniem.

Uz viņa izveidoto Cietuma kalpošanas apvienību varēja atnākt jebkurš bijušais ieslodzītais vai jebkurš, lai izrunātu savas bēdas, parunātu par dzīvi, uzjautātu padomu un kaut reizi dienā, dažs, iespējams, pat reizi nedēļā vai pat mēnesī, kārtīgi paēstu.

Valdis par viņiem rūpējās, viņš teica: “Mūsu uzdevums ir domāt par ieslodzītā dvēseli”, rakstīts LELB mājaslapā.

LA.LV redakcija izsaka visdziļāko līdzjūtību tuviniekiem.