TV personība, producente un režisore Žaklīna Cinovska

FOTO, VIDEO. “Nolēmu un devos – pūķim pašā rīklē!”: TV personība Žaklīna Cinovska jau vairākas nedēļas uzturas Ukrainā 56

Pirms dažām dienām atraktīvā TV personība Žaklīna Cinovska pārsteidza savus draugus, paziņas un kolēģus, atklājot, ka nu jau dažas nedēļas atrodas Ukrainā. Vietnē “Facebook” viņa publicējusi foto, kurā redzama ar ķiveri galvā un paskaidrojusi, kādu mērķu vadīta devās uz šobrīd vienu no bīstamākajām vietām Eiropā, kur jau no šī gada februāra, kā zināms, norit karadarbība.

Reklāma
Reklāma
10 produkti, kas “svilina taukus” un paātrina vielmaiņu
Krimināls
“Viens no bērniem pēkšņi kļuva apātisks, neierasti neaktīvs…” Mārupes pamatskolā 1. klases skolnieks saindējies ar morfija/opiātu grupas medikamentiem
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu 7
Lasīt citas ziņas

“Ķivere man, kā redzat, ir! Varētu jau jums te pajautāt – uzminat nu, kur man šī bilde tapusi? Bet, ņemot vērā, ka dažiem tuvākiem draugiem jau nosūtīju un viņi visi kā viens nodomāja, ka es laikam esot iestājusies Zemessardzē! (Wow, kā viņi uzminēja, jo to biju tiešām apsvērusi!) Bet es tomēr izdomāju citādi pielietot savas zināšanas, pieredzi un patriotismu un, ņemot vērā apstākļus nolēmu un devos – pūķim pašā rīklē, aizstūrēju līdz Ukrainai! Kāpēc? Vienkārši.

Izdomāju darīt to, kas man šķiet vispareizākais – veidot filmu ciklu (šoreiz dokumentālo) par šodienas apstākļiem Ukrainā.
CITI ŠOBRĪD LASA

Nu un tagad… jau vairākas nedēļas esmu te – Ukrainā. Sorri, mani zaķīši, kad nepateicu jums uzreiz, bet kā man te brīdināja – tas esot drošības dēļ. (neticēju savām ausīm, bet sapratu, ka, lai arī kāds ir mans optimisms, bet karš ir karš un kara zona, tas ir nopietni).

Tagad, kad materiāls jau pa pusei safilmēts, un esmu drošākā joslā, varu to atklāt. Kas un, ko te piedzīvoju par to tuvākā laikā,” – viņa raksta.

Dažas dienas vēlāk Žaklīna publiskoja jaunu ierakstu, kur pievienoja arī video.

“Bet es te no Ukrainas – kur, no alegorijas pārejot, tiešā vārdu nozīmē – ēdināšanas jomā, te gan viss pa jaunam! Valsts aizstāvju uzturam atvēlēts vēl nebijis budžets un līdzekļi. Bet pašai man, iepazīstot situāciju, nākas atkārtoti secināt, ka ne jau nauda visu izsaka. Attieksme, mērķis un vērtības.

Jo ēdienkarte karavīriem te samērā vienkārša, bet perfekti sabalansēta, jo pat vienkāršās receptēs gatavojot ielikta dvēsele, paši tak zinām – ēdiens ne ir tikai garšīgs, bet tas pat uzlādē.

Saimnieces, kas gatavo šiem varoņiem maltīti, te ir kā mammas, kas par ēdājiem rūpējas, kā par savu pašiem bērniem.

Savukārt, pašā frontes līnijā, kur tādas virtuves, protams neiespējamas, tiek darīts viss, izmantotas visas mūsdienu iespējas, lai pagatavotu un nogādātu karavīriem pilnvērtīgu un svaigu ēdienu. (atšķirībā no iebrucēju krievu sauktās “armijas”, kur, noteikti esat redzējuši, ka viņiem pat, ja kaut kāds ” suhoj pajok” vispār ir, tad tiem derīguma termiņš datēts ap 2014.gadu…(!)

Vēl te arī simtiem viņu brīvprātīgo, kuri izgudro un gatavo ēdienus, kuriem vienkārši pielejot nedaudz ūdeni, vai īsi ieliekot ugunī – rodas pilnvērtīgs, svaigs mājas ēdiens!

Plus katrs sevi cienošs restorāns, savu artavu sūta frontei. Pat no Kijivas. Brīvprātīgi. Bez atlīdzības. Receptes unikālas – vēlāk redzēsiet.

Par šīs tautas solidarizāciju un visvisdažādāko sabiedrības pušu apvienošanos, nedaudz brīnās pat viņi paši par sevi. Protams, viņi to atklāti tā nesaka, bet niansēs runājot, šo pašizbrīnu var viegli pamanīt. Tā kā pārsteigumi man te daudz,” – raksta Žaklīna “Facebook”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.