TV personība, producente un režisore Žaklīna Cinovska

“Beigsiet vienreiz zagt manas idejas?” Cinovska pārmet Zutim, bet viņš producenti salīdzina ar Kimu Čoninu 39

20. jūlijā ziņojām, ka divas sporta leģendas – Kaspars Kambala un Kristaps Zutis meklē dalībniekus Latvijā nebijuša mēroga boksa šovam, kas jau drīzumā būs skatāms kanālā TV6! Īsi pēc tam Žaklīna Cinovska savos sociālajos tīklos ievietoja postu, kurā atklāj, ka tā ir viņas ideja par šādu šovu.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Ceļā no Rojas uz Roņu salu pazuduši divi cilvēki. Atpūtniekus ceļā pārsteigusi vētra 40
Lasīt citas ziņas

Cinovskas boksa šova ideja esot dzimusi jau tālajā 2017. gadā, kad Briedis šo sporta veidu ar saviem panākumiem ienesa teju katra latvieša TV ekrānos.

“Ļoti sarežģīts TV projekts. Tika veiktas aptaujas, apzināti boksa klubi, noskaidrotas TV skatītāju vēlmes un mērķauditorija. Komplicēts projekts! “Latvijā nebijis boksa šovs” saki, ja, Kristap Zuti?

CITI ŠOBRĪD LASA

Protams, kad ar sistēmu un struktūru konkrētajai idejai esi iepazinies, vietiņa, kā teikt iesildīta – viegli to uzdot par savu. Ļoti vīrišķigi! Sevišķi, ka Tev pat bail man uzzvanīt, lai informētu, vai noskaidrotu, cik tālu esam mēs paši ar atjaunoto versiju.

Labi, piedošu Tev, Zuša kungs, jo, kā Tu pats man par sevi teici, tev tak smadzenes tomēr atdauzītas. Bet tādas lietas kā pieklājība, vai godprātība, ja arī tur bija, tad laikam arī tās izdauzītas.

Šis boksa šova mega projekts manam TV, visu aizliegumu dēļ atnesa vislielākos un būtiskākos zaudējumus, jo tas tika filmēts, organizēts, sparingots teju pus gadu un viss jau bija gatavs pirmajām cīņām. Visi dalībnieki uztrennēti, sagatavoti, medicīniski izmeklēti, pat jau treniņa traumas salabotas! Paldies dakterim Radziņam, par Agra Danilēviča pleca salabošanu!

Bokseris Kristaps Zutis un viņa suņi

Arī pirmscīņu sparinga raidījuma veidošanā pats Zutis piedalījās. Arī Kambalam, no mūsu puses dalība tika piedāvāta- tieši pēcpandēmijā veidot divas viņu komandas,” viņa stāsta.

Skaidrojot situāciju Cinovska atklāj, ka šis nav vienīgais gadījums, kad kolēģi vai konkurenti nozog viņas šovu un raidījumu idejas.

LA.LV Aptauja

Kuram taisnība?

  • Zaklīnai Cinovskai
  • Kristapa Zutim
  • Man vienalga

“Latvija taču maza! Vai Jums pašiem nav kauns, ka nevarat radoši izdomāt neko orģinālu?

Tad, kad lokdauns mūsu TV boksa šovu “Rokijs LV” apstādināja, tad tagad, kad viss atsākas – dažiem netraucē to vienkārši nozagt! Forši, ne?” viņa raksta.
Sportists Kaspars Kambala dažādos laikos

Cinosvka atceras vēl vienu līdzīgu gadījumu. “Pirms pāris gadiem izdomāju ģimenes finanšu raidījuma formātu, “Mammu, iedo naudu!” …jo man kaimiņos dzīvo superīga ģimenīte ar diviem dēliem.

Viens viņas dēls kabatas naudas lietās ir ļoti saprātīgi taupīgs, bet viņa brālis, pilnīgs pretstats, iztērē visu uzreiz un vēl aizņemas! Kā plānot, kā vecākiem, specialistiem reaģēt? Un, ko paši bērni un kā domā? Mūsu jaunajā kapitālistiskajā sabiedribā ģimenes finanšu plānošana ir jauna lieta. Interesants raidijums sanāktu.

Aizgāju uz mūsu lielāko un zināmāko banku pakonsultēties, kāda bankām ir pieredze ar šādām lietām, varbūt ir kādas programmas? Un izrādās – bija! Tieši šajā kontekstā viņiem kaut kādas lekcijas, apmācības, bet šāda ideja TV formātā esot vienkārši lieliska! Nu tad es viņiem pirdāvāju sadarboties. Viņi teicās padomāt un uzprasīt savai aģentūrai.

Reklāma
Reklāma

Jūs jau droši noprotat, kas bija tākāk. Pagāja daži mēneši – skatos TV3 meklē ģimenes, kas piedalīsies: finanšu ģimenes raidījumos! Jā, redziet, formāts neesot kā man. Jā, bet kā ar pamata ideju, vai tā nav tā pati?

Turklāt, viņi paslēpa to aiz kaut kādas Austrāliešu licenzes. Un nez kapēc šī tēma kļuva aktuāla tās bankas reklāmas aģentūrai- tieši tad, tajā laikā, kad es pie viņiem biju – nevis pirms gada, diviem, vai pieciem!
Hei, aģentūra! Man prieks, ka izdarīju Jūsu darbu, bet, man šķiet, ka Jūs man esat parādā vismaz šampi!

Vēl viens precedents – 2019, gada vidū, izdomāju “Draugu šovu”, kur sabiedrībā zināmi cilvēki, kas izrādās ir seni draugi, atbild uz jautājumiem, cik tad labi viņi tomēr zin viens otru.

Šī ideja man ienāca prātā, kad uzzināju, ka viens ļoti augsta ranga diplomāts, kopš jaunības ir draugos ar vienu ekstraordināru biznesa personību un temperementa ziņā viņi ir pilnīgs pretstats viens otram. Diena pret nakti.

Bija jau gatavas dekorācijas un par vadītāju izvēlējāmies Olgu Rajecku, kura ar prieku piekrita. Sameklējām draugu pārus – dalībniekus, izstrādājām jautājumus un jau izsūtījām peidāvājumus sponsoriem!

Tad sākās pandēmija, viss apstājās. Bet ideju spērēji, jau neguļ un neslimo. Tagad, kad šo atsākām. Zvanu vienam, otram, un man saka- re, bet līdzīgs kas jau esot! Kur?

Un, ko es redzu? Jā, viens ne tik liels tv kanāls, uzsākuši raidījumu, ar slavenu dziedātāju vadītāja lomā – un principā veido tādu pašu stila saturu! Tikai nosaukumā nav vārds “draugi”! Vai nav jauki, ko?” Cinovska raksta.

Beigās gan viņa ironiski raksta, “bet varbūt tomēr mani tas viss glaimo? Ja jau zog, tad idejas ir tā vērtas!
Jā, laikam glaimo! Un nekas, nekas, speriet, speriet droši! Man ir vēl!”

Zutis gan atbildi parādā nepaliek un atklāj, ka Cinovskas projektā bez atlīdzības draudzīgi iesaistījies, bet tagad tiek zākāts.

Foto: publicitātes

“Kad pirmo reizi tikāmies, teicu ka arī biju domājis par ko līdzīgu, taču neatteicu palīdzēt, kad to bez jebkādas atlīdzības arī darīju, tagad tieku apsudzēts…

Savās neveiksmēs vainot citus un dzīvot ilūzijas, ka esi radījusi ko neatkārtojamu, man likās ka var tikai Kims no Ziemeļkorejas, bet nē mums ir pašiem sava. Man no pubertātes laikiem ir daudz spilgtu atmiņu ar dīvu, žēl ka tas vilciens tik greizi aizbraucis uz vecumu,” viņš sociālajos tīklos raksta.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.