Mārtiņš Staķis dažādos karjeras brīžos

TV personība Žaklīna Cinovska pikta uz Rīgas mēru: “Staķa kungs, jūs man vairs nepatīkat!” 77

Jau ziņots, ka Rīgas pilsētā vairākās vietās notiek plastmasas stabiņu ieurbšana un šie darbi tiek veikti Rīgas domes paspārnē. Šo pārmaiņu galvenais uzdevums ir padarīt Rīgas pilsētu drošāku gājējiem, velosipēdistiem un draudzīgāku videi. Tomēr, lai arī iecere nav nosodāma, realitātē plastmasas stabiņi jau paspējuši nokaitināt daudzus, jo tie tiek ievietoti neizprotamās vietās, daudzviet apgrūtina satiksmi un pat bojā vēsturisko pilsētas bruģi.

Reklāma
Reklāma
Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kuriem Līgo svētki būs īpaši izdevušies
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 66
“Krievu armija ir bijusi plika vienmēr! Vēsturiski tai nekad nekas nav bijis, tāpēc par to nebūtu jābrīnās” 41
Lasīt citas ziņas

Pirms dažām dienām Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde konstatēja satiksmi norobežojošo elementu nesaskaņotu izvietošanu Tērbatas ielā, kas tikuši ieurbti vēsturiska bruģa segum, tos sabojājot.

“Respektējot brīvu pārvietošanos un sabiedrībai ērtākas vides organizāciju, šajā gadījumā negatīvo blakņu ir vairāk nekā ieguvumu. Negatīvi vērtējam un neatbalstām Rīgas vēsturiskajā centrā īstenotos nepārdomātos satiksmi norobežojošo elementu izvietošanas risinājumus, kas šobrīd būtiski ietekmē un bojā Rīgas vēsturiskā centra pilsētvides tēlu,” – teikts Nacionālā kultūras mantojuma pārvaldes paziņojumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Stabiņu izvietošanas Rīgas ielās samulsinājusi un pat nokaitinājusi arī daudzi sabiedrībā pazīstamus cilvēkus. TV personība Žaklīna Cinovska, soctīklā “Facebook” dalījusies ar ziņu par sabojāto Tērbatas ielas bruģi un raksta:

TV personība, producente un režisore Žaklīna Cinovska

“Šedevrs” dubultā! Un kāda tieši īpašā drošība un kam ir domāta šajā vietā? Ir samazinātas 3 autostāvvietas!!! Un? Ko šīs stāvošās automašīnas apdraudēja? Ejošos liliputus? Suņus bez saimniekiem, bruņurupučus? Nē, nopietni? Vai luksofori kā tādi ir atcelti??? Turklāt krustojumā ar VIENVIRZIENA ielu!!! Staķa kungs, Jūs man vairs nepatīkat!”.

LA.LV Aptauja

Un kā uzskat tu - vai plastmasas stabiņi Rīgas centrā ir nepieciešami?

  • Jā, taču ne tādā izpildījumā un vietās!
  • Nē, vispār nav nepieciešami - kārtējais nesaprātīgais naudas iztērēšanas veids!
  • Jā, manuprāt, viss tiek darīts pareizi tā, kā ir šobrīd!
  • Man ir grūti atbildēt uz šo jautājumu

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.