Uzņēmēja un inluencere Elīna Didrihsone

“Nu tas skan diezgan neforši tagad… “: influencere Elīna Didrihsone sašutusi, ka skaistumkopšanas meistarei jādodas uz tuvinieka bērēm 172

Pašmāju influencere un apģērbu veikala īpašniece Elīna Didrihsone soctīklos izpelnījusies asu kritiku un nosodījumus pēc tam, kad paudusi neizpratni par skaistumkopšanas procedūru pieraksta atcelšanu, jo viņas meistare pastāstījusi, ka viņa nevarēs pieņemt Elīnu, jo viņai pašai miris tuvinieks un ir jādodas uz bērēm.

Reklāma
Reklāma
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Pasaule visdrīzāk tomēr ir plakana – astrofiziķis izpētījis zemi visaugstākajā precizitātes līmenī
Lasīt citas ziņas

Fitnesa entuziaste Justīne Peteropša, nofilmējot īsu video, socvietnē “TikTok” dalījusies pārdomās par nesen notikušo situāciju, kurā iesaistīta Elīna Didrihsone, kura, kā zināms, ir arī aktīva kristiete.

@jusiit Dieva mīļotāja Elīna Didriksone#fyp #fypシforyoupageシ #didrihsone #latvia ♬ original sound – Justine Peteropša

CITI ŠOBRĪD LASA

Justīne pastāsta, ka nesen, 25.janvārī, viņu ģimenē piedzīvotas sēras – nomirusi viņas un māsa vecmāmiņa, kura nodzīvojusi ilgu mūžu, darījusi daudz labu darbu sabiedrībai, bijusi arī “Latvijas lepnums” un strādājusi gan par pedagoģi, gan folkloras kopas vadītāju.

“Didrihsone ir apmeklējusi manas māsas pakalpojumus uz skropstām, nagiem un visu iespējamo, ko mana māsa piedāvā, jau diezgan ilgu laiku. Māsa vienmēr atbrīvojusi šim cilvēkam vietu tā, lai viss sakristu ar Didrihsones grafiku, nevis pašas meistarītes.

Un ir pienākusi tāda reize, kad mana māsa viņai pateica, ka nevar viņu pieņemt tajā dienā, jo mums ir jādodas uz bērēm. Viņas atbilde uz šo bija vienkārši fenomenāla…”

– saka Justīne un ekrānuzņēmumā parāda māsas un Didrihsones saraksti.

Foto: ekrānuzņēmums

Sarakstē redzams, ka skaistumkopšanas meistare ziņojusi Didrihsonei par izmaiņām grafikā, rakstot: “Sveika. Sestdien man ir jāiet uz bērēm, tā kā tikai uz nākamo nedēļu varu tevi pierakstīt.”

Uz ko Elīna atbild: “Nu tas skan diezgan neforši tagad… Jo es nevaru nākamnedēļ… Tāpēc man arī bija šis pieraksts, es rēķinājos… Jā, visādi var būt. Ne par to ir runa. Bet tagad piedāvāt man to, kas fiziski man nav iespējams, ir diezgan bēdīgi. Esmu visu laiku lidojumos tagad. Tāpēc arī pierakstos, pēc tam atcelt darbu dēļ manikīra es diemžēl nevaru.”

“Jūs saprotat to, ka man ir tuvs cilvēks nomiris? Kā es varēju to paredzēt?” – savu sašutumu neslēpa meistare.

Video beigās Justīne teica: “Es nekad negribu rādīt ar pirkstu uz cilvēku, es negribu nevienam neko ļaunu, neko sliktu, bet nu tiešām, ja cilvēks tik ļoti runā par Dievu… Izliekas tas, kas viņš nav. Tas mani tiešām ļoti apbēdina. Es esmu bez vārdiem.”

Foto: ekrānuzņēmums

Vēlāk uz Justīnes video reaģēja arī vairāki cilvēki socvietnē “Twitter”, neslēpjot savu sašutumu par slavenās influenceres nepieklājību un neiejūtību.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.