Publicitātes foto

Ogrē atklās 20. gadsimta modei veltītu izstādi 0

Pievieno LA.LV

No 18. marta līdz 18. aprīlim Ogres Vēstures un mākslas muzejs piedāvā izstādi “Modē Ogrē. 20. gs pirmie septiņdesmit”, LA.lv uzzināja muzejā.

Kokteilis
Neoficiālie padomju laiku bagātnieki: neticami, bet tieši šo profesiju pārstāvji dzīvoja kā nieres taukos 23
Veselam
Veselā miesā vesels gars! Nosaukti 14 pārtikas produkti, kuri tiek uzskatīti par visveselīgākajiem
Kokteilis
Šīs piecas zodiaka zīmes tev redz cauri: viņu “sestā maņa” ir biedējoši precīza 4
Lasīt citas ziņas

Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktore Iveta Ruskule stāsta, ka izstādē eksponēti apģērbi, apavi un cepures no muzeja kolekcijas. Tērpi, kurus nēsājušas Ogres iedzīvotājas un atpūtnieces dažādās 20.gadsimta desmitgadēs papildināti ar fotogrāfijām un citām laikmeta liecībām.

“Izstāde ļauj ne tikai ieskatīties muzeja kolekcijas vērtībās, bet arī sajust attiecīgā laika garu, izprast apģērba īpašnieces gaumi un temperamentu, kā arī meklēt līdzības ar modes tendencēm, kādas vērojamas attiecīgās desmitgades Latvijas un pasaules modes žurnālu lapās, norāda direktore.

CITI ŠOBRĪD LASA

Izstādi papildina trīs atšķirīgu 20. gadsimta desmitgažu un dizaina spoguļi – kā neatņemams palīgs ikvienai sievietei tērpa pielaikošanā. Savukārt tērpu nēsātāju dvēseles pasaules spoguli izstādē mēģinās atklāt dažādu 20. gadsimta dzejnieču rakstīta dzeja.
Izstādes ietvaros notiks arī sieviešu apģērba vēsturei veltīta lekcija, par kuru informācija tiks sniegta atsevišķi.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.