Foto: Panthermedia/Scanpix/LETA

Pagājušajā diennaktī pieķerti 12 dzērājšoferi; mašīnas konfiscētas pieciem šoferiem 5

Pievieno LA.LV

LETA. Aizvadītajā diennaktī pieķerti 12 vadītāji, kuri pie stūres sēdušies reibumā, aģentūra LETA uzzināja Valsts policijā.

Kokteilis
Ar šo zodiaka zīmju pārstāvjiem labāk nestrīdēties: viņi vienmēr atradīs veidu, kā pamatīgi atriebties
“Man pat neomulīgi palika!” Sēņotāja mežā uziet ļoti biedējošu vietu 5
Veselam
Ārsti nosauc četrus augļus ar kuru ēšanu pēc 45 gadu vecuma nevajadzētu pārlieku aizrauties
Lasīt citas ziņas

Aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 125 ceļu satiksmes negadījumi, tajos cietušas 16 personas un viena gājusi bojā.

Kopumā ceļu satiksmes jomā pieņemti 359 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 187 par ātruma pārsniegšanu un divi par agresīvu braukšanu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā uzsākti pieci administratīvo pārkāpumu procesi un septiņi kriminālprocesi.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.