Par braukšanu narkotisko reibumā konfiscētais Porsche

FOTO. Izsolē nonāks par braukšanu narkotisko vielu reibumā konfiscētais Porsche. Cenu aptaujā var pieteikties ikviens 42

Par braukšanu narkotisko vielu reibumā konfiscēto “Porsche Cayenne S” VID izliks cenu aptaujā un ikviens to varēs nosolīt, ziņo 360TVZIŅneši.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā
“Piedodiet, bet mājās jūs netiksiet!” Ukraina skaidro pavisam reālos frontes sabrukšanas iemeslus 85
TV24
Vitenbergs: Baumu līmenī ik pa brīdim izskan, ka parlamentārā sekretāre ir “nokodusi” ministri
Lasīt citas ziņas

Izsolē nonāks konfiscētais Porsche. Cenu aptaujā var pieteikties ikviens. Kurš piedāvās lielāku cenu, tas pie šī lepnā auto tiks – noskaidroja 360TV ZIŅneši. Auto šobrīd atrodas Nodrošinājuma valsts aģentūras stāvlaukumā un to apskatīt klātienē var iepriekš piesakoties VID un vienojoties par apskates laiku.

Ziņneši vēsta, ka auto var iekāpt, izpētīt salonu. Auto gan ir cietis – izsists viens no stikliem un bojāta auto priekšdaļa.
CITI ŠOBRĪD LASA

Kā liecina aģentūras LETA informācija – saskaņā ar apsūdzību, policija par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu apturēja apsūdzētā vīrieša vadīto “Porsche Cayenne S” markas automašīnu. Policijas darbiniekiem radās aizdomas, ka vadītājs ir neadekvātā stāvoklī, tāpēc viņš tika nogādāts “Rīgas psihiatrijas un narkoloģijas centrā” narkotisko vai citu apreibinošu vielu ietekmes pārbaudei, no kuras apsūdzētais atteicās.

Auto tirgus vērtība iepriekš lēsta 85 tūkstošu eiro, bet kāds būs cenu aptaujas minimālais slieksnis, VID piesaistīs vērtētāju.

Līdz šim VID darbinieki citiem auto vērtību noteica paši, piemēram, no sludinājumu vietnēs redzamajām summām.
Apsūdzētais vīrietis pilnībā piekrita viņam inkriminētā noziedzīgā nodarījuma apjomam un juridiskajai kvalifikācijai, kā arī atzina savu vainu noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā un to nožēloja, vēsta prokuratūra.

Prokurors vadītājam piemēroja sabiedrisko darbu uz 120 stundām, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz pieciem gadiem, un valsts labā konfiscēja viņam piederošo “Porsche Cayenne S”

markas automašīnu aptuveni 85 000 eiro vērtībā.

Daļa šādi konfiscēto auto tiek sūtīti kara vajadzībām Ukrainā, bet VID lēmis, ka daļa no automašīnām, kā šis Porsche, paliks pārdošanai Latvijā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.