Foto – Valsts policija

Palīdzēsim: no centra “Gaujiena” jau pusotru mēnesi pazuduši trīs pusaudži 1

Pievieno LA.LV

Alūksnes policija lūdz iedzīvotāju palīdzību trīs jauniešu meklēšanā – nav zināma Kristīnes Mikijanskas (dzimusi 2001.gadā), Māra Markusa Korņejeva (dzimis 2001.gadā) un Aksela Brokāna (dzimis 2000.gadā) atrašanās vieta, portālu “LA.lv” informēja Valsts policijā.

Kokteilis
10 pazīmes, kas atklāj sievietes vecumu – lai kā tu censtos to slēpt, pēc tām redzams, ka tev jau ir vairāk nekā 40 gadu
Kokteilis
Tie uzsūc un glabā laimi: 7 priekšmeti, kam jābūt katra latvieša mājoklī
Kokteilis
Vai tavās dzīslās rit dižciltīgo asinis? 10 uzvārdi, kas par to var liecināt 62
Lasīt citas ziņas

Mikijanska un Korņejevs 7.jūnijā devušies prom no bērnu sociālās aprūpes centra “Gaujiena”, Apes novadā, Gaujienas pagastā, taču Brokāns no sociālās aprūpes centra pazudis jau 3.jūnijā. Jaunieši devušies nezināmā virzienā, un šobrīd viņu atrašanās vieta nav zināma.

Kristīne Mikijanska: augums 165-170 cm, vidējas miesas būves, acis tumšas, mati taisni, gari, krāsoti, tumši, nēsā brilles, krāsotas platas uzacis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Māris Markuss Korņejevs: augums 165-170 cm, vidējas miesas būves, acis tumšas, mati īsi, taisni, sasukāti uz augšu.

Aksels Brokāns: augums 175-180 cm, kalsnas miesas būves, mati taisni, sasukāti uz augšu, krāsoti, acis tumšas, seja pumpaina, biezas, platas uzacis.

Šobrīd meklēšanas pasākumi nav devuši vēlamo rezultātu, un policija lūdz iedzīvotāju palīdzību. Policija lūdz
aplūkot attēlā redzamos jauniešus un, ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija, kas sekmētu Kristīnes Mikijanskas, Māra Markusa Korņejeva un Aksela Brokāna atrašanās vietas noskaidrošanu, lūdz informēt pa tālruni 110 vai vērsties tuvākajā policijas iecirknī.

LA.LV Google ziņās Pievienot
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.