Pasaulē
Eiropa

Pandēmijas laikā uzņemtā fotogrāfija aizkustināja Lielbritāniju: pēc četru mēnešu šķirtības ģimene atkal var apskaut viens otru0

Foto: https://twitter.com/ChrisPage90/ Pixabay.com/LA.LV kolāža

Aizkustinošu apvienošanos piedzīvojusi kāda ģimene Lielbritānijā, kura pēc četru mēnešu šķirtības Covid-19 dēļ, atkal var apskaut viens otru.

Martā, kad Lielbritānijā tika ieviesti stingri ierobežojumi Covid-19 dēļ, lielu popularitāti internetā guva fotogrāfija, kurā divas mazas meitenītes – Edīte un Florence apciemo savus vecvecvecākus – Terēzi un Reju. Pielikušas plaukstas pie stikla durvīm, viņas sasveicinās ar iepriecinātajiem sirmgalvjiem, kuri atbild meitenēm ar to pašu. Fotogrāfija aizkustināja daudzu sirdis un strauji kļuva populāra, precīzi atainojot pandēmijas sūro realitāti, kurā uz laiku tika šķirtas daudzas ģimenes.

“Tobrīd mēs nezinājām, cik ilgu laiku būsim šķirti. Mēs nevarējām iedomāties, kas mūs gaida,” izdevumam “Daily Mail” sacīja Rejs.

“Šobrīd meitenes vēl ir pārāk mazas, lai to visu saprastu. Viņas zināja, ka nevar iet uz bērnudārzu, tikties ar draugiem un vecvecākiem koronavīrusa dēļ, bet ar laiku viņas uzzinās visu un, ceru, ka tas palīdzēs visu saprast,” viņš piebilda.

Saistītie raksti

Šai ģimenei apvienošanās bija jāgaida ilgāk nekā citām ģimenēm.Terēze un Rejs, kuriem ir divi bērni, seši mazbērni un astoņi mazmazbērni, izolācijā nonāca jau pandēmijas sākumā, jo Terēzei ārstēja krūts vēzi. Nedēļu pirms karantīnas ieviešanas viņai veica operāciju, tāpēc bija jābūt īpaši piesardzīgiem un jāizvairās no visiem iespējamiem kontaktiem. Pēc laika sievietei bija jāveic vēl viena operācija, tāpēc, kad citas ģimenes pēc ierobežojumu atcelšanas, svinēja atkalapvienošanos, viņiem tikties vēl bija liegts.

Liels bija ģimenes prieks, kad ārsti pagājušajā nedēļā beidzot atkal atļāva tikties ar ģimenes locekļiem un apskaut vienam otru. Īpaši priecīgas par to bija mazās meitenītes.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.