Latvijā
Sabiedrība

VIDEO. Kultūras ministrs tiešraidē atvainojas pasākumu tehniskās daļas darbiniekiem1

Kultūras ministrs Nauris Puntulis (VL-TB/LNNK) šorīt raidījuma “Dienas personība ar Veltu Puriņu” tiešraidē atvainojās pasākumu tehniskās daļas darbiniekiem.

“Bieži vien cilvēki, kuri veic gaismošanu, apskaņošanu un citus tehniskos darbus, kultūras procesos paliek nepamanīti. Arī es bieži esmu pieļāvis šādu kļūdu. Par to es atvainojos visiem šiem darbiniekiem!

Nosaucot visus koncerta dalībniekus, mēs bieži aizmirstam pieminēt tehniskos darbiniekus. Arī man tā ir gadījies. Par to es jūtos neveikli.

Viņu darbs vienmēr paliek tādā kā neredzamā frontē. Pandēmijas laikā mēs esam kļuvuši emocionālāki un ir saprotams, ka viņi vēlējās savu sāpi paust plašākai sabiedrībai.”

Ministrs sarunā uzsvēra, ka šī nozare ir sadzirdēta

Saistītie raksti

Vakar, 12. augustā, kultūras ministrs tikās ar pasākumu nozares tehniskā nodrošinājuma uzņēmējiem, lai izrunātu iespējas Covid-19 negatīvās ietekmes mazināšanai.

Jau ziņots, ka otrdien piketā pie Kultūras ministrijas bija ieradušies vairāk nekā 200 Latvijas pasākumu nozares tehniskā nodrošinājuma uzņēmumu pārstāvji, lai protestētu pret atbalsta nenodrošināšanu nozares darbiniekiem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.