Latvijā
Kriminālziņas

Par reibumā izraisītu avāriju notiesā robežsardzes darbinieci1

Foto: Ieva Čīka/LETA

Pagājušā gada nogalē Rēzeknes tiesa par braukšanu dzērumā un ceļu satiksmes negadījuma izraisīšanu ar smagām sekām pasažierei piesprieda Robežsardzes darbiniecei Jekaterīnai Voitkevičai trīs gadu un viena mēneša cietumsodu nosacīti, kā arī aizliedza trīs gadus sēsties pie transporta līdzekļu stūres.

Par šo tiesvedību “LA.LV” jau rakstīja 24. septembrī.

Atgādināsim, ka avārija notika 2018. gada 17. martā ap pulksten 21, kad Ludzas novada Pildas pagasta Uskačevas sādžā Voitkeviča vadīja paziņas automobili “BMW 530”, atrodoties 1,19 promiļu alkohola reibumā.

Ātrums 120 km/h bijis neatbilstošs grants ceļam, “BMW” sanests, un tas iebraucis kokos. Divas jaunas sievietes pēc kopējas pasvinēšanas it kā braukušas pie saviem puišiem, kas bija aizgājuši uz pirti.

Pēc negadījuma svinētāji kopā ar radiem mēģinājuši noslēpt negadījumu no policijas, bet tas nāca atklātībā.

Saistītie raksti

Arī cietusī sieviete pēkšņi sanaidojās ar draudzeni un tiesā pieprasīja no viņas 15 000 morālo kompensāciju, par ko gan tiesnese Aija Jermacāne nelēma, atstājot to apdrošinātāju ziņā.

Pēc neoficiāla ziņām, apdrošinātāji apmēram tik esot arī ar mieru maksāt. Pasažiere bija guvusi smagas galvas un citu ķermeņu daļu traumas.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.