Aktrise Rēzija Kalniņa un diriģents Ainārs Rubiķis.
Aktrise Rēzija Kalniņa un diriģents Ainārs Rubiķis.
Foto: LETA

Pārsteigums! Rēzijas Kalniņas vīrs pārceļas uz dzīvi Vācijā, aktrise paliek Latvijā 0

31.augustā diriģents Ainārs Rubiķis un aktrise Rēzija Kalniņa atzīmēs kāzu piekto gadadienu, bet jau pēc tam abu dzīve strauji mainīsies – augustā diriģents kravā koferus un pārceļas dzīvot uz Vāciju, informē žurnāls “Privātā Dzīve”.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
“Izgāju cauri ellei!” Divu bērnu mamma atvadās no bērniem un tikai pēc ķīmijterapijas uzzina, ka nekad nav bijusi slima 4
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 6
Lasīt citas ziņas

Pagājušajā gadā Aināram bija iespēja strādāt Berlīnes Komiskajā operā, kas arī ieviesis nupat viņa un sievas dzīvē lielas pārmaiņas: “Nebiju gaidījis šādu iznākumu. Domāju, to nebija gaidījis neviens. Es dzīvošu Vācijā. Jau augustā pārvākšos. Man būs jābūt tur pusgadu, bet Rēzija paliks Latvijā. Viņai te gaidāma, manuprāt, ļoti interesanta sezona. Rēzija iestudēs gan savas izrādes, gan strādās pie ļoti nopietnām un labām lomām.”

Izrādās, Aināram piedāvāts nozīmīgs amats – Berlīnes Komiskās operas muzikālais vadītājs, no kura, saprotams, viņš nav varējis atteikties.

CITI ŠOBRĪD LASA

14.jūlijā diriģents nosvinēja 40. gadu jubileju. “Man nav fobijas no gadiem. Nejūtos kā četrdesmitgadnieks. Man, kā parasti, ir 24,” – viņš teicis.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.