Lielbritānijas princis Viljams

“Pastāv bažas par drošību”: karaliene Elizabete II negaidīti aizliegusi princim Viljamam ceļot kopā ar viņa ģimeni 10

95 gadus vecā Lielbritānijas karaliene Elizabete II šajās dienās esot ieteikusi neceļot lidmašīnās un helikopteros kopā princim Viljamam ar savu sievu Keitu Midltoni un trim bērniem – 8 gadīgo princi Džordžu, 6 gadīgo princesi Šarloti un 3 gadīgo princi Luisu. “Pastāv bažas par pēctecības drošību,” – karaliene esot norādījusi savā lūgumā, vēstīts izdevumā “The Sun”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
RAKSTA REDAKTORS
“Viņiem ir advokātu aizmugure, par kādu es pat sapņot nevaru!” Darbavieta nelikumīgi sagrauj Baltkrievijas pilsones gadiem veidoto dzīvi Latvijā 25
Lasīt citas ziņas

Kā vēstī izdevums, Lielbritānijas karaliene šajās dienās ir ļoti nobažījusies par iespējamo avio katastrofu, kas varētu apdraudēt pēctecību.

Kāda britu karaliskajai ģimenei pietuvināta persona atklāja, ka Elizabete II esot “nobijusies”, kas gan notiktu tādā gadījumā, ja lidmašīna vai helikopters ciestu avārijā, kurā lidotu visa prinča Viljama ģimene. Karaliene teic, ka tādā gadījumā troņmantnieku pēctecība būtu ļoti apdraudēta.

CITI ŠOBRĪD LASA
Princis Viljams un viņa sieva Keita Midltone

Kā zināms, jau kādu laiku britu karaliskajā ģimenē tiek ievērots dokumentos nerakstīts likums – kopā nekad nelido tiešie troņmatnieki, piemēram, karaliene Elizabete II kopā ar vecāko dēlu princi Čārlzu vai princis Čārlzs kopā ar savu vecāko dēlu princi Viljamu. Taču tagad Elizabete II stingri ieteikusi savam mazdēlam Viljamam nelidot kopā ar saviem bērniem – princi Džordžu, princesi Šarloti un princi Luisu, ja nu gadījumā notiek avio katastrofa.

Prinča Viljama un Keitas Midltones bērni: princis Džordžs, princese Šarlote un princis Luiss

Kā jau zināms, šobrīd pirmais rindā uz troni pēc karalienes Elizabetes II valdīšanas beigām ir viņas vecākais dēls princis Čārlzs, otrais – karalienes vecākais mazdēls princis Viljams, trešais – prinča Viljama un Keitas vecākais dēls princis Džordžs (8 gadi), ceturtā – prinča Džordža māsa princese Šarlote (6 gadi) un piektais – abu jaunākais brālītis princis Luiss (3 gadi). Un tikai sestajā vietā ierindojas prinča Čārlza jaunākais dēls – princis Harijs, kurš jau kādu laiku ir atteicies no pienākumiem britu karaliskajā ģimenē un kopā ar sievu Meganu Mārklu un diviem bērniem pārcēlies uz dzīvi Amerikā.

Megana Mārkla un princis Harijs viesojas Ņujorkā

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.