Foto: Reuters/LETA

Paziņo kompānijas “Microsoft” gada partneri Latvijā 0

Pagājušajā nedēļā notikušajā “Microsoft Inspire” partneru konferencē Lasvegasā, ASV par kompānijas “Microsoft” gada partneri Latvijā pasludināts uzņēmums “Tilde”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās 9
Kokteilis
12 biežāk sastopamie ģimenes locekļu tipi. Noskaidro, pie kura piederi tu!
VIDEO. Latviešu puisis Zigmunds kopā ar māti nolēmuši pārcelties uz Baltkrieviju un iegādāties tur īpašumu: “Meklēs labāku dzīvi” 314
Lasīt citas ziņas

No 40 000 apmeklētāju, laureātu vidū bija starptautiski partneri, kuri demonstrējuši izcilību inovāciju jomā, par pamatu izvēloties “Microsoft” tehnoloģiju piedāvātos risinājumus.

“Esam gandarīti, ka mūsu daudzvalodīgās mašīntulkošanas un virtuālo asistentu tehnoloģijas kombinācijā ar “Microsoft” risinājumiem spēj nodrošināt jaunākos mākslīgā intelekta risinājumus valsts pārvaldes iestādēm un uzņēmumiem. Šī atzinība apliecina mūsu sadarbības nozīmīgumu un iezīmē iespējas daudzvalodu komunikācijas attīstīšanai nākotnē,” atzīst “Tilde” mašīntulkošanas risinājumu vadītājs Artūrs Vasiļevskis.

CITI ŠOBRĪD LASA
Balvas pasniedz dažādās kategorijās, uzvarētājus izvēloties no vairāk nekā 2900 pieteikumiem un 115 valstīm.

“Microsoft” Gada balvu saņem partneri, kas pēdējā gada laikā apliecinājuši biznesa izcilību, sadarbībā ar klientiem, izmantojot “Microsoft” risinājumus.

“Tilde” ir apliecinājusi veiksmīgu sadarbību ar “Microsoft Latvia”, veicinot inovāciju attīstību, klientu apmierinātību un jaunu auditoriju piesaisti.

“Inovatīva pieeja un moderni risinājumi, kas veicina valodu attīstību un saglabāšanu, kā arī stimulē darbu pie jaunām tehnoloģijām un izgudrojumiem, jau gadiem ir “Tilde” raksturojoši elementi. Strādājot pie mākslīgā intelekta attīstības, “Tilde” nepārtraukti sevi pierāda kā uzticamu partneri un izcilu pasaules līmeņa spēlētāju, kas rada “Microsoft” izstrādātajām tehnoloģijām papildu pievienoto vērtību un pielietojamību. Mēs augstu vērtējam “Tilde” ieguldījumu digitālās pasaules attīstībā, un esam pārliecināti, ka kopīgā darbā turpināsim radīt nākotnes tehnoloģijas šodienas lietošanai,” pārliecināta ir “Microsoft” vadītāja Baltijā Renāte Strazdiņa.

Publicitātes foto

“Tilde” ir viens no Eiropas vadošajiem valodas tehnoloģiju uzņēmumiem un Lielo Datu asociācijas (BDVA) biedrs. Attīstot mākslīgā intelekta tehnoloģijas, “Tilde” nodrošina atbalstu valodu dzīvotspējai digitālajā laikmetā.

Uzņēmuma izstrādātie risinājumi ietver mašīntulkošanas sistēmas, virtuālos asistentus, tērzēšanas botus, runas atpazīšanu un runas sintēzi, pareizrakstības rīkus.

“Tildes” produkti ļauj ikvienam pārvarēt valodu barjeras. “Tilde” novatoriskos risinājumus izmanto gan starptautiskas korporācijas, gan ES valsts pārvaldes iestādes un lielākie valodu nozares uzņēmumi.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.