“Pērciet un ēdiet, kamēr vēl zemnieki jūs sponsorē.” Gulbe atklāj, kuram produktam jau gadu ir neadekvāti zema cena 131

Cenas ir augušas visiem pārtikas produktiem, izņemot vienu produktu, kanāla TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” atklāja Ingūna Gulbe, Agroresursu un ekonomikas institūta Lauksaimniecības tirgus veicināšanas daļas vadītāja.

Reklāma
Reklāma
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Krievijā masveidā atceļ tradicionālās 9. maija parādes. Kas pēkšņi noticis?
Lasīt citas ziņas

Raidījuma vadītāja norādīja, ka lauksaimniecības produkcijai kopumā esot augušas cenas, salīdzinot ar cenām vasarā. Bet Gulbe atzīmēja, ka tas noticis ne tikai Latvijā. Cenas augušas visā pasaulē.

Tāpat Gulbe piebilde, ka Latvijas produkcijas ražotāji pārdot savus produktus ne tikai Latvijā, bet arī pasaulē. Līdz ar to arī tās cenas ir augušas.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Un tiešām ir augušas praktiski visu pārtikas produktu cenas, un tur iemeslu ir daudz,” sacīja Gulbe.

Tiesa, vienam produktam cena nav augusi. “Tam cenas ir zemas, neadekvāti zemas jau veselu gadu. Un tad tur es gribu teikt – pērciet un ēdiet, kamēr vēl zemnieki jūs sponsorē.”

Gulbe atklāja, ka tā ir cūkgaļa, kurai jau veselu gadu cenas esot zem pašizmaksas – turklāt ne tikai drusciņ, bet diezgan ievērojami.

Katra cūka zemniekam radot vairāku desmitu eiro zaudējumus, un arī veikalos redzams, ka cūkgaļa esot lēta, bet tikmēr pārējiem visiem produktiem cenas ir augušas un arī augs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.