Latvijā
Rīga

FOTO, VIDEO. Vecrīgā pie “Laimas” pulksteņa durvis vēris labdarības namiņš0


Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti piedalās “Laimas” labdarības namiņa atklāšanā.
Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti piedalās “Laimas” labdarības namiņa atklāšanā.
Foto: Evija Trifanova/LETA

Vecrīgā pie “Laimas” pulksteņa šodien atvērts zīmola “Laima” labdarības namiņš, kurā šogad sabiedrība varēs atbalstīt 1500 bērnus no ģimenēm ar dažādiem sociālajiem statusiem visā Latvijā.

Uzņēmumu “Orkla Confectionery & Snacks Latvija” un “Orkla Foods Latvija” apvienotās organizācijas “Orkla Latvija” valdes priekšsēdētājs Toms Didrihsons atklāšanas pasākumā sacīja, ka namiņš durvis ver jau astoto gadu pēc kārtas, mazliet agrāk nekā mēnesi pirms Ziemassvētkiem.

“Prieks par to, ka daudziem cilvēkiem namiņa apmeklēšana ir kļuvusi par neatņemamu Ziemassvētku sastāvdaļu. Daži cilvēki mums raksta, ka, plānojot ģimenes Ziemassvētkus, vienam otram sarakstā sāk parādīties “Laimas” labdarības namiņš, par ko mums ir liels prieks,” pauda “Orkla Latvija” valdes priekšsēdētājs.

Pie "Laimas" pulksteņa atklāj labdarības namiņu

Viņš uzsvēra, ka “Laima” labdarības namiņa atvēršanas ideja pirms astoņiem gadiem bija iespēju robežās palīdzēt piepildīt sapņus par Ziemassvētku dāvanām bērniem no visas Latvijas, un kopumā kopš 2012.gada ir izdevies piepildīt sapņus 6800 bērniem no aptuveni 70 novadiem.

Didrihsons pateicās Valsts prezidentam Egilam Levitam ar kundzi par atsaucību šogad būt pirmajiem, kas izvēlas piepildīt kāda bērna sapņus ar “Laima” labdarības namiņa starpniecību.

“Šis labdarības pasākums, kuru veicat, ir svarīgs. Visi bērni ir vienādi un viņu sapņi ir vienvērtīgi, bet ne visiem ir iespējas piepildīt savus sapņus. Šī akcija dod iespēju piepildīt sapņus tiem, kuriem citādāk tas nebūtu iespējams, un tas ir Ziemassvētku garā,” pauda Levits.

Valsts prezidenta kundze Andra Levita teica, ka visiem bērniem vajadzētu būt vienādiem piedzimšanas nosacījumiem, bet ir daži, kuri dzimst laimes krekliņā, kamēr citiem tas nav iedots līdzi. “Domāju, ka laimes krekliņā dzimušajiem būtu pienākums un arī prieks gādāt par pārējiem,” pauda Levita.

Saistītie raksti

Valsts prezidentu pāris izvēlējās kartītes ar lūgumu par kendamu, puzli un grāmatu ar pasakām un bildēm, kā arī divstāvu gultu, siltu segu un spilvenu, paklāju.

Labdarības namiņš pie “Laimas” pulksteņa no šodienas līdz 22.decembrim būs atvērts katru dienu no plkst. 10 līdz 20.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
SK
Skaties.lv
Latvijā
Smags negadījums bēdīgi slavenā vietā: starp “fūri” un mikroautobusu iespiež vieglo auto
11 stundas
LK
Ligita Kovtuna
Latvijā
“Jūs tak esat tas nēģerītis, kas runā latviski!” Saku: “Jā, kundze!” Saruna ar Džordžu Stīlu par latviešiem un rasismu 14
Intervija 14 stundas
LE
LETA
Latvijā
Vīrietis Talsos nozadzis 300 litrus degvielas un piekāvis policistu ar šļūteni 2
15 stundas

Lasītākie

ML
Māra Libeka
Latvijā
“Pirmais, kas jāņem vērā, ir cilvēka cieņa.” Intervija ar Satversmes tiesas tiesnesi Aldi Laviņu par garantēto minimālo ienākumu
9 minūtes
AD
Artis Drēziņš
Latvijā
“Viņš esot vienu nogriezis un tūliņ griezīšot arī otru!” Meitas slepkava atkal uz apsūdzēto sola
2 stundas
ML
Māra Libeka
Veselam
Vienīgā cerība – veselības nodoklis. Vai tiešām cilvēki to nesajutīs?
2 stundas
LA
LA.LV
Latvijā
VIDEO. Deputāts, Rīgas mēra amata tīkotājs, izpalīdzīgs ugunsdzēsējs. Kā Vilnis Ķirsis dzēsa degošu auto
15 minūtes
Raivis Šveicars
Ekonomika
Dabasgāzei – vēsturiski zemākā cena. Vai tai sekos arī tarifi?
2 stundas