Ingmārs Līdaka dažādos laikos

“Piedodiet, ka es neizturēju!”: Ingmārs Līdaka paziņo, ka šī ir viņa pēdējā darbadiena Rīgas Zooloģiskajā dārzā 0

Ingmārs Līdaka, kurš ilgus gadus strādājis Rīgas Zooloģiskajā dārzā un bijis gluži kā šīs iestādes “tētis”, socvietnē “Facebook” paziņojis, ka šī piektdiena, 29.aprīlis, ir viņa pēdējā darbadiena tur. “Piedodiet, ka es neizturēju,” – viņš raksta.

Reklāma
Reklāma
“Tas ir beigu sākums! Melni mākoņi dosies tur, kur lec saule!” Nostradama prognoze 2025. gadam 20
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 160
Ceļā no Rojas uz Roņu salu pazuduši divi cilvēki. Atpūtniekus ceļā pārsteigusi vētra 40
Lasīt citas ziņas

“29. aprīlis ir mana pēdējā darba diena Rīgas zoodārzā. Un, kā teikt, ja aiziet, tad aiziet ar mūziku!…

Šo Zoodārza Himnu esmu dziedājis daudzus gadus. Ne visus 32, kurus esmu bijis saistīts ar Zoodārzu, jo Himna radās kaut kad procesā, pateicoties Elvīrai un Daigai. Dziedājām, skaidri apzinoties, ka esam draugi, kolektīvs un domubiedri nevis teorētiski, bet arī ikdienā. Dziedājām tad, kad pēc darba, kurā stundas neskaitījām, bijām gatavi arī atpūsties stundas neskaitot. Visi kopā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Visi kopā esam ķēruši izbēgušos vilkus un degunlāčus, dzinuši ziemeļbriežus un svinējuši svētkus. Visi kopā esam lepojušies, ka Zoodārza vēsture nav mērojama laikos no viena direktora darbā iecelšanas brīža līdz nākošajam.

Ļoti jau negribētos, lai Zoodārza Himna “rebrendinga” rezultātā pazustu nebūtībā, jo patiesi vienot var tikai emocijas, nevis nauda vai karjera.

Montēju šo video un domāju – nu izdziediet, draugi, šo mazliet sentimentālo dziesmu! Kad alga par mazu, kad darba par daudz, kad šķiet, ka viss slikti… Tā ir mana darba vieta…. Zoodārzs – tas nav vis nieks…. Un mēģiniet pieņemt, ka patiesībā jau jūs kalpojat zoodārzam, kalpojat dzīvniekiem! Ne jau kādam citam!…

Un piedodiet, ka es neizturēju!!!” – raksta Līdaka savā “Facebook” profilā.

Komentāros cilvēki izsaka patiesu nožēlu par to un vairums atzīst – Rīgas Zooloģiskais dārzs bez Ingmāra Līdakas nav iedomājams un pavisam noteikti vairs nebūs tāds, kāds tas bija viņa darbības laikā.

Līdaka Rīgas Zooloģiskajā dārzā sāka strādāt 1989.gadā, bet 2020.gadā īslaicīgi viņš pārtrauca darba attiecības ar SIA “Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs” un šķīrās no valdes un direktora amata. Toreiz viņam toreiz tika pārmesta teritorijas piesārņošana un nesamērīga algu politika. Tomēr neilgi pēc tam viņš darba attiecības atjaunoja un zoodārzā atsāka strādāt kāsabiedrisko attiecību speciālists.

SAISTĪTIE RAKSTI