
Piejūras brīvdabas muzejs šovasar aicina sastap amatniekus 0
Piejūras brīvdabas muzejs uzsāk jaunu pasākumu ciklu “Satiec amatnieku!”, šogad plānotas trīs nodarbības ar dažādu amatu meistaru piedalīšanos: 14. jūnijā, 19. jūlijā un 23. augustā, aģentūrai BNS pavēstīja Ventspils muzejā.
Tuvojoties skaistajiem vasaras svētkiem – saulgriežiem, pirmajā nodarbībā, kas notiks svētdien, 14. jūnijā, plkst. 14, varēs satikt siera sējēju Siera kluba valdes locekli šefpavāru Aivaru Varņecki – Ventspils Tehnikuma kafejnīcu tehnologu un pasniedzēju, zemnieku saimniecības Ēmužas īpašnieku.
Ikvienam interesentam nodarbībā būs iespēja teorētiski un praktiski uzzināt, kā sien Jāņu sieru. Būs arī siera degustācija – Aivaram būs līdzi jau sasiets siers un varēs degustēt arī tikko sieto sieru un salīdzināt, kurš garšīgāks.
Apmeklētāji varēs dalīties arī ar savām receptēm.
Pasākums notiks pie vējdzirnavām, bet lietus gadījumā – Smiltnieku mājā.