Piektdien Kuldīgā Gustavo koncerts stāvlaukumā 0

Šo piektdien Kuldīgas vecpilsētā, īpašā vietā – senā ķieģeļu tilta galā, uz skatuves kopā ar savu komandu kāps viens no atpazīstamākajiem hiphopa māksliniekiem Gustavo.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
Latviete Agita spiesta bezspēcīgi noskatīties, kā Vācijas sistēma atņem viņas meitas: “Istabas stāv tukšas, viņas aizveda bez brīdinājuma” 30
Kokteilis
VIDEO. “Labvakar!” Šlesers tiešajā ēterā neveikli pārsakās, par ko raidījuma vadītājs Jānis Krēvics nespēj valdīt smieklus 21
Kokteilis
Pasaki, kādā krāsā ir tava automašīna, un mēs pateiksim, kas tev dzīvē ir svarīgākais
Lasīt citas ziņas

Mūziķis savus klausītājus nelutina ar biežām uzstāšanās reizēm – tieši tāpēc katrs koncerts ir īpašs piedzīvojums gan viņam, gan klausītājiem. Kuldīgas koncertprogrammas pamatā būs Gustavo līdz šim vērienīgākais arēnas šovs “Tagad tikai sākās” iekļaujot daudzus skaņdarbus, kas sen ir kļuvuši par Latvijas Hip Hopa klasiku.

Pasākuma teritorija būs atvērta no 20.00 un apmeklētāji aicināti jau baudīt Kuldīgas stāvlaukumam raksturīgo vecpilsētas atmosfēru, gardus dzērienus, uzkodas un DJ GLO vasarīgo mūziku.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pasākuma teritorijā būs iekārtotas dažādas atpūtas zonas, taču koncerts paredzēts bez sēdvietām.

Biļetes: https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/148389

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.