Otrais Latvijas Mūzikas Lielais koncerts Mežaparkā
Otrais Latvijas Mūzikas Lielais koncerts Mežaparkā
FOTO: Edgars Vērpe, Toms Dreiblats

“Instrumentiem” un Gustavo uz Mežaparka Lielās estrādes pievienosies mākslīgā intelekta koris 15

Gatavojoties šī gada 1. jūnijā gaidāmajam “3. Lielais koncerts”, LMT ar mākslīgā intelekta palīdzību aicina koncerta apmeklētājus pievienoties grupai “Instrumenti” un mūziķim Gustavo uz koncerta galvenās skatuves Mežaparka Lielajā estrādē.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā 61
TESTS. Ja tev šodien būtu jākārto eksāmeni, ar kādu atzīmi tu pabeigtu 9.klasi un iegūtu pamatizglītību?
TV24
Uzņēmējs Bergs: “Tā bilde ir ļoti sērīga… Valsts strādā pēc tāda pieņēmuma, it kā vidējais latvietis dzīvotu 500 gadus”
Lasīt citas ziņas

Par tradīciju kļuvušā “3. Lielais koncerts” apmeklētāji ir aicināti iesaistīties nebijušā mākslīgā intelekta radītā aktivitātē “Dziedam kopā!” – uzņemt savus foto īpaši izveidotā stacijā, kur tie ar mākslīgā intelekta palīdzību tiks iekustināti. No statiskiem fotoattēliem tiks izveidoti video faili, kas automātiski nosūtīsies katram koncerta apmeklētājam uz lietotnē ievadīto e-pasta adresi. Visi no koncerta apmeklētāju fotogrāfijām izveidotie video tiks iesaistīti “Instrumentu” un Gustavo izpildītās dziesmas “Nāc dejot!” priekšnesumā kā video projekcijas.

“Šī būs pirmā reize, kad kopā ar mums dziedās gan visa Mežaparka Lielā estrāde, gan virtuāls fanu koris. Lai tas izdotos, aicinu visus koncerta apmeklētājus ļauties mākslīgā intelekta piedzīvojumam un kāpt uz koncerta galvenās skatuves ar tehnoloģiju inovāciju palīdzību,” aicina Gustavo.

CITI ŠOBRĪD LASA
@manslmt Dziedam kopā – 3. Lielajā Koncertā gaidīsim Tevi ar īpašu aktivitāti! 🧡 1. jūnijā, ierodoties Mežaparka Lielās estrādes teritorijā, paviesojies LMT mākslīgā intelekta stendā un kļūsti par daļu no kopkora! 🎶 #manslmt #lielaiskoncerts ♬ original sound – Mans LMT

Šī gada 1.jūnijā Mežaparka Lielajā estrādē norisināsies jau par tradīciju kļuvušais “3. Lielais koncerts”, kad uz vienas skatuves kāps Latvijas populārās mūzikas zvaigznes kopā ar klasiskās mūzikas profesionāļiem, kas kopā radīs nebijušu skanējumu un grandiozu sadziedāšanās pasākumu.

Koncertā piedalīsies: Shipsea, “Pērkons”, “Liepājas brāļi”; “Bermudu divstūris”, Olga Rajecka, “Dzelzs vilks”, “Dagamba”, Wiesulis, “Bet bet”, Ieva Akuratere, Ansis, Zigfrīds Muktupāvels, Dināra Rudāne, Normunds Rutulis, Patrisha, Ozols, Gustavo, Aija Andrejeva, “Sudden Lights”, Lauris Reiniks, PND, Vestards Šimkus u. c. kopā ar kamerorķestri “Sinfonietta Rīga”, kori “Maska” un Latvijas Radio bigbendu, un citi Latvijā iemīļoti mākslinieki.

Gustavo grāmatas atklāšana
Grupas "Instrumenti" koncerts
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.