Foto: ZUMAPRESS.com/ SCANPIX/ LETA

Piektdiena vietām Latvijā būs siltākā diena kopš septembra 0

Piektdien gaisa temperatūra Latvijā paaugstināsies līdz +15..+20 grādiem, bet Latgalē un vietām piekrastē – līdz +10..+14 grādiem, prognozē sinoptiķi.

Kokteilis
Neveiksmīgākā krāsa katrai zodiaka zīmei: kam vajadzētu izvairīties no sarkanās, bet kam – no zaļās
Par gāzes apkuri 1040 eiro, mums ar zemes siltumsūkni 938 eiro! Privātmāju īpašnieki dalās ar janvāra milzīgajiem rēķiniem 1
“Paldies LTV par šausmīgo komentēšanu, pārslēdzu uz Eurosport kanālu!” Latvieši ecējas par Olimpisko spēļu tiešraidi 1
Lasīt citas ziņas

Vietām Kurzemē, Zemgalē un Vidzemē gaidāma siltākā diena kopš septembra. Līdz šim augstākā gaisa temperatūra, kas valsts novērojumu stacijās reģistrēta šajā gadā, ir +19,0 grādi 20.aprīlī Daugavpilī un 21.aprīlī Rīgā.

Gaidāms visai saulains laiks, Latgalē – mākoņains. Dažviet valsts centrālajā un austrumu daļā īslaicīgi līs. Pārsvarā pūtīs lēns dienvidu vējš, Kurzemē iegriezīsies rietumu vējš.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rīgā spīdēs saule, nokrišņi maz iespējami. Pūšot lēnam vējam, gaiss iesils līdz +19 grādiem, vēsāks laiks saglabāsies pie jūras.

Laikapstākļus nosaka paaugstināta spiediena apgabals. Atmosfēras spiediens 1020-1024 hektopaskāli jūras līmenī.

SAISTĪTIE RAKSTI