Foto: Shutterstock

3 zodiaka zīmju pārstāvji, kuri ir īsti naudas magnēti 2

Zvaigznes mums dāvā ne tikai konkrētas rakstura īpašības, bet arī enerģiju. Un dažiem cilvēkiem piemīt tā saucamā naudas enerģija – viņi ir īsti naudas magnēti. Ezoterikas speciālisti uzskata, ka tieši šīs 3 zodiaka zīmes ar šo enerģētiku ir apveltītas visbagātāk. Vai tev ir paveicies būt vienam no viņiem?

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
VIDEO. McDonald’s darbiniece šauj uz klientu, kurš pasūdzējies par pasūtījumu
Lasīt citas ziņas

Šī ir viena no visveiksmīgākajām zodiaka zīmēm, ja runa ir par finansēm un naudu. Šie cilvēki ir apbrīnojami mērķtiecīgi un pacietīgi un šīs ir brīnišķīgas rakstura īpašības, kas nepieciešamas biznesā. Tieši tas ļauj viņiem sasniegt savus mērķus un pareizi plānot savu nākotni. Finansiālā veiksme Vēršiem dažkārt neatnāk ātri. Taču viņi pie tā strādā ļoti rūpīgi, viņi to plāno. Vēršu zīmē dzimušie dažkārt kļūst arī par miljonāriem. Parasti arī ģimenēs, kurās galvenais pelnītājs ir Vērsis, nekad nav problēmu ar naudu – nekas nekad netrūkst un ir tik, cik vien sirds kāro.

Strēlnieks

Šīs zīmes pārstāvji necieš nekādas robežas, tajā skaitā arī finansiālās. Atšķirībā no Vēršiem, nav runa par pārmērīgu bagātību un miljoniem, taču viņiem ir svarīgi, lai viņi varētu dzīvot tādu dzīvesveidu, kādu viņi kāro. Un parasti to viņi arī spēj. Komandā, kurā strādā kāds Strēlnieka zīmē dzimis cilvēks, vadītāji parasti ievēro un novērtē atzinīgi, jo šie cilvēki ar apskaužamu vieglumu un radošu izdomu sasniedz mērķus.

Lauva

CITI ŠOBRĪD LASA

Cilvēki, kas nākuši pasaulē Lauvas zīmē, ir ļoti harizmātiski un racionāli arī finanšu jautājumos. Lauva ap sevi apzināti pulcē tādus cilvēkus, kas kādreiz varētu būt “noderīgi” un palīdzēt arī darba jautājumos. Tajā pašā laikā Lauvas ir ļoti ambiciozi cilvēki, vienmēr kāro pēc panākumiem un, protams, arī naudas. Un bieži vien viņiem tas izdodas, jo šīs ambīcijas nekad viņiem neļauj “snaust” bezdarbībā. Šie cilvēki ir dzimuši uzvarētāji. Tajā pašā laikā Lauvām arī patīk naudu tērēt, taču arī krāt viņi prot, tamdēļ nepastāv risks, ka kādu dienu viņi attapsies pie “tukšas siles”. Parasti viņi domā par uzkrājumiem un savu un ģimenes nākotni.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.